اخبارویژه

دلیل ارزشمندی بیشتر کارت های مسافرتی نسبت به پول نقد

دلیل ارزشمندی بیشتر کارت های مسافرتی نسبت به پول نقد

مشاهده پاداش های دسته بندی شده در کارت اعتباری بسیار آسان است و تصور کنید این امتیازها با یکدیگر برابر باشند اما نباید بیش از حقیقت انتظاری داشت. کارت های اعتباری را می توان به دو دسته بازگشت پول و مسافرت تقسیم کرد.

کارت های اعتباری بسیار ارزشمند هستند و سود بیشتری نسبت به پول نقد برای افراد به دنبال دارند. این می تواند با پاداش هایی همراه شود اما پول نقد چنین سودمندی را به دنبال نخواهد داشت.

چیزهای پیچیده ای در این بین وجود داشته که باید به پرداخت کارت پول مسافرتی با سودآوری آن اشاره داشت. البته اصطلاحات مشابه ای نیز برای آنها تحت عنوان points نیز استفاده می شود و اگر در سفر آنها را به کارگیرید بی شک سودمند است.

کارت های مسافرتی شامل کارت های هواپیمایی و هتل شده که مستقیما به حساب افراد واریز می شود. شما همچنین می توانید از کارت های اعتباری تحت عنوان Chase Sapphire Preferred و Sapphire Reserve از طریق سرویس Expedia برای رزرو بهره گیرید. در این سرویس ها با رزرو یک خدماتی می توانید پاداشی نیز دریافت کنید.

شما می توانید با رزرو اتاق های ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلاری در یک هتل ۵۰۰۰ هزار امتیاز دریافت کنید. به طور کلی کارت های اعتباری مسافرتی نه تنها موجب خواهند شد شما از پول نقدی برخوردار باشید، بلکه سودمندی در بحث کسب امتیاز و پاداش برای افراد به دنبال دارد.

البته برخی ممکن است توجهی به این پاداش ها و امتیازها نداشته باشند و چنین کارت هایی را سودمند ندانند، از این رو کارت اعتباری مسافرتی برای افرادی می تواند مفید باشد که به درک ارزشمندی آن پرداختند.

با این حال اگر سفر کردن با کسب سودی همراه باشد بی شک فوق العاده خواهد بود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =