اخبارویژه

آشنایی با بهترین فرودگاه های جهان/قسمت دوم

آشنایی با بهترین فرودگاه های جهان/قسمت دوم

در جهان فرودگاه های مختلفی وجود داشته که برخی کوچک و برخی بزرگ هستند. فرودگاه هایی که به میلیون ها مسافر خدماتی ارائه داده و سفری آرامش بخش و خوبی را رقم می زنند. به تازگی وب سایت Skytrax  که در زمینه خدمات هوایی فعالیت می کند به تازگی تصمیم گرفت لیستی از بهترین فرودگاه ها را مطرح سازد.

فرودگاه هایی که شامل طراحی و ساختمانی جذاب با خدماتی قابل توجه می شوند. باتوجه به لیست Skytrax ، فرودگاه چانگی سنگاپور موفق شد در صدر لیست قرار گرفته و به عنوان برترین فرودگاه شناخته شود.

در این مطلب می خواهیم به قسمت دوم بهترین فرودگاه اشاره کنیم بنابراین با ما همراه باشید:

۵- فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

حجم مسافران ۶۳ میلیون در سال

این فرودگاه را در یک جزیره مصنوعی هنگ کنگ ساختند. این فرودگاه ۱۹۹۸ تاسیس شد و تردد بسیاری دارد. گفته می شود ایرلاین های Cathay Pacific، Hong Kong Airlines و Dragonair در این فرودگاه پایگاهی در اختیار دارند.

۴- فرودگاه هاندا توکیو

حجم مسافران ۷۲ میلیون در هر سال

یکی از بزرگترین فرودگاه های ژاپن بوده که در نزدیکی توکیو قرار دارد. این فرودگاه خدمات عالی ارائه می دهد و مرکز ورود تجار و گردشگران به کشور ژاپن نیز تلقی می شود.

۳- فرودگاه مونیخ

حجم مسافران ۳۸ میلیون در هر سال

این فرودگاه در شمال شرقی مونیخ آلمان قرار داشته و یکی از پررفت و آمدترین فرودگاه های جهان و آلمان است. ایرلاین هایی چون Air Berlin، Lufthansa و Condor در این فرودگاه از سالن اختصاصی بهره می برند. طراحی و معماری فرودگاه مونیخ دارای ویژگی های قابل توجهی بوده که نظر هر فردی را جلب می کند.

۲-فرودگاه اینچئون

حجم مسافران ۴۱ میلیون در هر سال

یکی دیگر از بهترین فرودگاه ها مربوط به فرودگاه اینچئون است. این فرودگاه یکی از بهترین ها بوده و در خارج از پایتخت کره جنوبی قرار گرفته است. در این فرودگاه ایرلاین Korean Air دارای سالن اختصاصی خود می باشد. این فرودگاه سال ۲۰۰۴ تاسیس شد و به شکل همه روزه بدون تعطیلی فعالیت می کند. درون فرودگاه شاهد فروشگاه ها و مراکز تفریحی مختلفی می توان بود.

۱-فرودگاه چانگی سنگاپور

حجم مسافران ۵۴ میلیون در هر سال

یکی از برترین و بهترین فرودگاه های جهان چانگی کشور سنگاپور است. وجود معماری نوین در ساخت این فرودگاه آن را منحصربفرد کرده و مراکز تفریحی مختلفی را در این فرودگاه می توان مشاهده کرد. با تمام این تفاسیر ایرلاین های Singapore Airlines، Silkair و Tigerair  نیز در آن سالن های اختصاصی دارند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =