اخبارویژه

آشنایی با بهترین ایرلاین های جهان/قسمت سوم

آشنایی با بهترین ایرلاین های جهان/قسمت سوم

موسسه تحقیقاتی Skytrax همیشه با بررسی و تحقیقات خود بهترین های خدمات هوایی چون هواپیما و ایرلاین یا فرودگاه را انتخاب می کند تا افراد بتوانند با شناختی بهتر از آنها بهره ببرند. در این بین Skytrax تصمیم گرفت لیستی از بهترین ایرلاین ها را ارائه دهد که برندهای مختلفی را دربرمی گیرد.

باتوجه به لیست بهترین ایرلاین ها از نگاه Skytrax ایرلاین Emirates دوبی جایگاه نخست را بدست آورد و به عنوان بهترین انتخاب شد. در این لیست نیز شاهد ۲۰ مدل هواپیما هستیم که از برترین ها بوده و برای مسافربری گزینه قابل توجهی هستند.

۱۰- Lufthansa

این ایرلاین یکی از مطرح ترین ایرلاین های آلمان بوده که آوازه جهانی دارد. Lufthansa حتی به عنوان یکی از بزرگترین هواپیمایی اروپا نیز شناخته می شود که در سال گذشته مشکلات مالی برای آن وجود آمد. با این حال موفق شد از این سد عبور کرده و باری دیگر خدمات فوق العاده ای برای مشتریان خود در نظر گیرد.

حضور آن در لیست جای تعجبی نداشته زیرا همچون همیشه Lufthansa سعی کرده کیفیت بالا خدمات خود را حفظ کند و مسافرانش را راضی نگه دارد. پیشتر این هواپیمایی جوایزی را برای بهترین خطوط هوایی بر فراز اقیانوس اطلس و بهترین ایرلاین غرب اروپا دریافت کرد.

۹-Qantas

این شرکت نیز همانند لوفت هانزا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده اما موفق شد از این مشکلات بیرون آمده و همچون همیشه کیفیت خدمات بالایی را به مسافران خود ارائه دهد. وجود سرگرمی های جذاب داخل کابین و خدمات خوب، Qantas همیشه مورد تقدیر قرار می گیرد.

۸-EVA Air

این هواپیمایی تایوانی در سال ۱۹۸۹ کار خود را آغاز کرد و سابقه طولانی در این عرصه دارد. EVA Air در حقیقت زیرمجموعه Evergreen قرار می گیرد و در سال های گذشته توانسته ناوگان خود را با بوئینگ و ایرباس بروزرسانی کند. کابین های مجلل و راحت در کنار خدمه پرتلاش توانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

۷-Turkish Airlines

فرودگاه اصلی این ایرلاین در آتاتورک استانبول بوده و همانطور که از نامش پیداست هواپیمایی ترکیه است. این ایرلاین به بیش از ۱۰۰ کشور و ۲۰۰ شهر پرواز داشته و همیشه موفق عمل کرده است. این هواپیمایی توانسته تاکنون جوایز مختلفی را دریافت کند و یکی از بهترین هواپیمایی های اروپا به شمار می رود.

کسب جوایز مختلف Turkish Airlines نشان از خدمات فوق العاده آن است.

۶-Etihad Airways

دیگر هواپیمایی امارات متحده عربی موسوم به Etihad Airways است. ناوگانی با هواپیماهای بوئینگ و ایرباس با کابین های باکیفیت و مجلل توانسته نظر مسافران را به خود جلب کند. غذاهای باکیفیت در کنار صندلی های راحت و ارائه خدمات قابل توجه، این هواپیمایی را در لیست برترین ها قرار داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =