اخبارویژه

از ۱۸ آگوست هواپیمایی امارات پرواز بیشتری به تورنتو خواهد داشت

به گزارش فلایت گلوبال، هواپیمایی امارات به تازگی اعلام کرد که قصد داشته دو پرواز اضافی را برای پروازهای تورنتو در نظر گیرد. این پروازهای اضافی موجب خواهد شد تا شرکت موردبحث در هفته ۵ پرواز به تورنتو داشته باشد.

این برنامه در ۱۸ آگوست معرفی خواهد شد و در روز ۱۲ دسامبر پروازها از سر گرفته می شود و پرواز EK241 دبی را به مقصد تورنتو ترک می کند. پرواز بازگشت نیز به شماره EK242 در همان روز انجام خواهد گرفت.

با این پرواز رفت و برگشت پروازهای اضافی جدید هواپیمایی امارات برای سرویس تورنتو شروع به کار می کند. پروازها با هواپیما نمادین ایرباس A380 انجام می گیرد که در چند کلاس به مسافران خدماتی ارائه می دهد. از جمله آنها باید به فرست کلاس، بیزنس کلاس و اکونومی کلاس اشاره کرد که متناسب با هر مسافری خواهد بود تا سفری راحت و آرامش بخشی را از تورنتو به دوبی یا دوبی به تورنتو داشته باشند.

این سرویس های اضافی همچنین موجب گسترش سفرهای تجاری و تفریجی بین دو شهر خواهد شد. هواپیمایی امارات اخیرا به مناسبت دهمین سال فعالیت در کانادا به جشنی پرداخت و این خدمات چندین ساله را موفقیت آمیز دانسته است.

در سال ۲۰۰۷ بود که هواپیمایی امارات با هواپیما بوئینگ ۷۷۷ پرواز خود را به کانادا آغاز کرد و در سال ۲۰۰۹ نیز شاهد به کارگیری هواپیما بزرگ A380 ایرباس در این خطوط هوایی بودیم. البته در حال حاضر پروازها گسترش یافته و شاهد افزوده شدن چندین مدل دیگر به این خطوط هوایی هستیم تا شرکت موردبحث بتواند پاسخگو خدمات به مسافران این خطوط هوایی باشد.

تقاضا برای سفر به کانادا از دوبی یا بالعکس در طول چند سال گذشته افزایش یافته و همین امر هواپیمایی امارات را بر آن داشت تا چنین تصمیمی را اتخاذ کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =