اخبارویژه

۵ مورد براي آگاهي از پرواز جت بلو ايرويز از لندن به نيويورك و بوستون

به گزارش وب سایت فلایت گلوبال، جت بلو ايرويز قصد دارد به آسمان شلوغ بين ساحل شرقي و لندن به پيوندد. خطوط هوايي ارزان قيمت، يكي از پيشگامان پروازهاي هوايي،داراي پخش زنده تلويزيون، تنقلات مرسوم و اينترنت سريع واي فاي، قصد دارد در سال ۲۰۲۱، پرواز خود را از بوستون و فرودگاه  JFKنيويورك شروع كند. اين ايرلاين، هواپيماي بلندپرواز ايرباس A321 را به ناوگان هواپيمايي در مسيرها اضافه مي كند.

جانس گراتختی، رئیس جمهور و مدیر اجرایی جت بلو در بیانیه ای گفت: بیست سال پیش بنیانگذاران ما یک فرمول ساده برای انتخاب یک بازار جدید داشتند که باید بسيار گران يا بسيار ارزان يا هردو باشيم. لندن بزرگترین منطقه متروی است که جت بلو هنوز از سوی هر دوي بوستون و نیویورک به آن پرواز نداشته است و ما نمی توانیم بیشتر از آن در سالهای آینده تغییری ایجاد کنیم .کرایه هایی که امروزه توسط خطوط هوایی در این مسیرها، به ویژه با پایان حق بیمه مطالبه مي شود، به اندازه کافی باعث شرمساري شما خواهد شد.

هواپيمايي ۱۹ ساله که از نظر مسافران شگفت انگیز می شود، چندین سال است که در مورد خدمات لندن سخن می گوید، اما در ماه مارس که مدیر عامل رابین هیز به روزنامه لندن گفت که به طور فعال بر روی آن کار می کند، آن را تایید کرد.

این شرکت پروازهای جدید را در یک مراسم کارمند در نیویورک روز چهارشنبه اعلام کرد و خدمات پیش رو در توییتر را با استفاده از پارلمان بریتانیا برنامه ريزي كرد.

آبی همیشه رنگ مورد علاقه ما بوده و هرگز برای آن عذرخواهی نخواهیم کرد.

جت بلو ايرويز (جت بلو) – ۱۰ آوريل ۲۰۱۹

این شرکت هواپیمایی یک شرکت هواپیمایی در اواخر سالهای اخیر است. امريكن ايرلاين، دلتا، متحده، چندین هواپيمايي خارجی و کم هزینه هواپيمايي نروژ در ميان ایرلاین های هستند که بین ساحل شرقی و لندن پرواز مي كنند. این شرکت هواپیمایی می گوید بسیاری از خطوط هواپيمايي هزینه های ناخوشایندي را در مسیرها دريافت مي كنند.

گلن هاون اشتاین، رئیس هیئت مدیره دلتا ايرلاين روز چهارشنبه در کنفرانسی درباره درآمد شرکت هواپیمایی، گفت که دلتا شاهد رقابت در بازار آتلانتیک است.

او گفت: این چیزی جدید نیست.

او گفت که خطوط هوایی “احساس بسیار امن” در مورد موقعیت آن در بازار است.

۵ چیزي كه درباره پروازهای جدید جت بلو ايرويز به لندن بدانید

  1. شما نمیتوانید با جت بلورا به اروپا در تابستان یا بعد از آن پرواز کنید. پرواز جت بلوبه لندن تا سال ۲۰۲۱ آغاز نخواهد شد. شرکت هواپیمایی برای پروازهای طولانی مدت نیاز به صدور گواهینامه FAA دارد، همان روندی که شرکت هواپیمایی ساوت وستباید قبل از راه اندازی سرویس هاوایی انجام دهد.
  2. مشخص نیست که فرودگاه جت بلودر فرودگاه لندن خدمت خواهد کرد. فرودگاه های بزرگ شهر هیترو و گاتویک هستند. این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که در حال ارزیابی فرودگاه هایی است که در آن خدمات خواهند داشت. مدیر عامل این شرکت در سخنرانی خود در لندن، پنجشنبه، با اشاره به “نگرانی های رقابتی و چالش های دسترسی به فرودگاه اين سخنان را اظهار داشت.
  3. خطوط هوایی از انتشار اطلاعات در مورد برنامه های پرواز و مقدماتی کرایه مسير طولاني دارد. اما این خطوط هوایی سبب می شود تا هزینه های حمل و نقل عمومی رقبای آسمان، بالا و ناخوشایند باشد، بنابراین انتظار می رود حداقل برای شروعکرایه های پایین تر باشد.
  4. آماده باشید تا درباره يك بخش جديد بخوانید. اين بخش قبلا وجود نداشته است، آن بخش بيزينس اين شركت هواپيمايي است كه در سراسر كشور ارائه شده است.جت بلو بخش بخش باقي مانده جديد را در پروازهاي لندن با صندلي هاي تخت خوابيدني نويد داده است.
  5. این اولین راه های بین المللی جت بلونیست. این شرکت هواپیمایی چند سال بعد از تاسیس آن پروازهای پروازهای کارائیب را راه اندازی کرد و در حال حاضر نزديك به ۱۲ کشور در کارائیب و آمریکای لاتین خدمات ارائه می دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =