اخبارویژه

۲۰ خطوط برتر بين المللي هوايي

به گزارش وب سایت فلایت گلوبال، شلوغ ترين مسيرهايي هوايي مشخص شده اند و در آسيا و اقيانوس آرام قرار دارند. براساس رتبه بندی جدید OAG ارائه دهنده خدمات مسافرتی جهانی بریتانیا، کوالالامپور (KUL) به سنگاپور (SIN) عنوان پرطرفدارترین خط هوایی را در جهان كسب كرده است. این مسیر هر ساله بیش از ۳۰،۰۰۰ پرواز دارد. دیگر مسیرهای شلوغ شامل هنگ کنگ (HKG) به شانگهای (PVG) و نیویورک (JFK) به تورنتو (YYZ)، که شلوغ ترین مسیر در آمریکای شمالی در فهرست سال گذشته نیز بود.

در اين رتبه بندي، OAG پروازهاي ماه مارس ۲۰۱۸ تا فوريه ۲۰۱۹ را بررسي كرد و آن ها را به عنوان پروازهايي با بيشترين تعداد مسافر طبقه بندي كرد. اين رتبه بندي ايرلاين هايي كه با كمتر از ۵۰۰ مسافر در طول يكسال را شامل نمي شود.

این گزارش که در آن زمان نیز بر روی عملکرد هواپیماها در آن مسیر اشاره می کند، نشان می دهد که هشت مسير از ۱۰ مسير هواپيماهاي بلندپرواز جهان (که بیشتر از حدود ۲۱۷۵ مایل مشخص شده) در شمال امریکا شروع به كار كرد.. نیویورک (JFK) به سان فرانسیسکو (SFO) و با Honolulu (HNL) به لس آنجلس (LAX) و نیوآرک (EWR) به سانفرانسیسکو در رده هاي اول، دوم سوم و چهارم قرار دارند.

لس آنجلس به سانفرانسیسکو، مسير كوتاه پرواز (که بین ۰ تا ۹۳۲ مایل تعریف شده)، شلوغ ترین مسیر داخلی در آمریکای شمالی و نهم در جهان بود. اين مسير هر سال ۳۵۳۶۵ پرواز دارد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پانزده =