اخبارویژه

گسترش پروازهای طولانی مدت شرکت هواپیمایی Eurowings

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی لوفتهانزا به صورت رسمی اعلام کرد که به زودی پروازهای طولانی مدت گروه هواپیمایی Eurowings از مبدأ شهر فرانکفورت آغاز می شود. این فرآیند کاملا مشابه با عملیات گروه Eurowings از مرکز شهر مونیخ خواهد بود.

طبق اطلاعات ، شرکت هواپیمایی Eurowings برای رسیدگی به سرویس های جدید و طولانی مدت خود از مرکز فرانکفورت ، از ۷ فروند هواپیمای ایرباس A330 استفاده خواهد کرد.

هم چنین گروه هواپیمایی لوفتهانزا تاکید می کند که ظرفیت عملیاتی شرکت Eurowings به صورت مساوی ما بین دو مرکز مونیخ و فرانکفورت تقسیم می شود.

طبق اطلاعات منتشر شده ، عملیات های گروه هواپیمایی Eurowings از مرکز فرانکفورت پیش از زمستان سال جاری و در فصل پاییز آغاز خواهد شد.

پروازهای طولانی مدت شرکت هواپیمایی Eurowings از مرکز فرانکفورت در ماه اکتبر و ابتدا به مقاصد Barbados و Mauritius آغاز می شود. سپس این گروه خدمات خود را به شهر Windhoek پایتخت کشور نامیبیا راه اندازی می کند.

شرکت هواپیمایی Eurowings در زمستان سال گذشته ی میلادی پروازهای طولانی مدت خود را از مرکز شهر مونیخ راه اندازی نمود. به علاوه این گروه قصد دارد تا در این زمستان سرویس خود به شهر بانکوک را نیز راه اندازی کند.

آقای Harry Hohmeister ، افسر تجاری خطوط هوایی شرکت لوفتهانزا می گوید: خدمات طولانی مدت از مرکز فرانکفورت کاملا با سرویس های مرکز مونیخ سازگار بوده و می تواند به خوبی پاسخگو افزایش تقاضاها باشد.

وی می افزاید: گروه هواپیمایی ما پیش از این نیز ثابت کرده است که به خوبی می تواند چندین زیرمجموعه و مرکز را به صورت همزمان و به بهترین شکل مدیریت کند.

آقای Thorsten Dirks ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی Eurowings نیز می گوید: این فرآیند یک گام درست استراتژیک برای گروه لوفتهانزا خواهد بود. زیرا ترکیب قابلیت های دو شرکت می تواند موفقیت های بیشتری را رقم بزند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =