اخبارویژه

گروه هواپیمایی اتحاد شبکه ی حمل و نقل جدید خود را معرفی می کند

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی اتحاد به صورت رسمی اعلام کرد که از تاریخ ۱ اکتبر سال ۲۰۱۸ شبکه ی جهانی جدید حمل و نقل خود را راه اندازی می کند. این شبکه ی جدید به ساده سازی مسیرهای هوایی این بخش کمک کرده و سبب تسریع عملیات های پروازی این قسمت خواهد شد.

شبکه ی حمل و نقل جدید گروه هواپیمایی اتحاد ، تعداد پروازهای باربری این گروه به مقاصد کلیدی چین و هند را افزایش می دهد و تمامی این پروازهای اضافی توسط هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ انجام خواهد شد. هم چنین این شبکه تعداد پروازهای هفتگی به شانگهای و چنای را نیز به ترتیب به ۵ و ۳ پرواز افزایش می دهد. به علاوه شبکه ی حمل و نقل جدید برای تقویت بازارهای اصلی خود تعداد ۳ پرواز باربری به مقصد آمستردام ، ۳ پرواز به فرانکفورت ، ۳ پرواز به کلمبوس ، ۲ پرواز به هانوی ، ۲ پرواز به هنگ کنگ ، ۲ پرواز به بمبئی ، ۲ پرواز به میدلند شرقی ، ۲پرواز به دمام ، ۱ پرواز به دهلی ، ۱ پرواز به داکا ، ۱ پرواز به بنگلور و ۱ پرواز به Chittagong را نیز به صورت هفتگی مدیریت می کند.

آقای Abdulla Mohamed Shadid ، مدیرکل بخش حمل و نقل و تدارکات گروه هواپیمایی اتحاد می گوید: بخش حمل و نقل گروه هواپیمایی ما جایگاهی مهم در صنعت حمل و نقل هوایی در جهان دارد. و با استفاده از موقعیت استراتژیک شهر ابوظبی به عنوان مرکز گروه هواپیمایی اتحاد می تواند به نوعی در مرکزیت تجارت حمل و نقل هوایی در جهان باشد. به علاوه شبکه ی حمل و نقل جدید نیز به ما این اطمینان را می دهد که می توانیم از این صنعت به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و ظرفیت خود را به حداکثر مقدار ممکن برسانیم.

شبکه ی حمل و نقل جدید گروه اتحاد علاوه بر افزایش خطوط پر رونق خود تعدادی از شبکه های ضعیف خود را نیز حذف نموده است که از بزرگترین آنها می توان به خط هوایی Nairobi اشاره نمود. با حذف این خطوط ضعیف ، گروه اتحاد می تواند بر روی مسیرهای اصلی خود تمرکز بیشتری داشته باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =