اخبارویژه

کاهش هزینه ی تغییر بلیط در گروه هواپیمایی Frontier Airlines

به گزارش فلایت گلوبال،  شرکت هواپیمایی Frontier Airlines به صورت رسمی اعلام کرد که هزینه ی تغییر بلیط ها را کاهش خواهد داد. حرکت جدید این گروه هواپیمایی را می توان سیاستی سخاوتمندانه در میان دیگر حامل های کشور ایالات متحده ی آمریکا دانست!

بزرگترین تغییر ایجاد شده در این حرکت جدید مربوط به تغییر بلیط ۹۰ روز قبل از پرواز است. به طوری که در صورت تغییر هیچ گونه هزینه ی اضافی از مسافر دریافت نخواهد شد. این در حالی است که در گذشته مبلغ ۹۹ دلار بابت تغییر بلیط از مشتری گرفته می شد. هم چنین مسافرانی که دو هفته قبل از پرواز خود اقدام به تغییر بلیط نمایند تنها ۴۹ دلار بابت آن هزینه می کنند. که این مقدار نیز نصف هزینه ی پرداختی در گذشته می باشد.

در حال حاضر سیاست گروه هواپیمایی Frontier Airlines در رابطه با تغییر بلیط در آخرین زمان تغییری نکرده است. بدین خاطر کسانی که ۱۳ روز و یا کمتر مانده به سفر خود برای تغییر بلیط مراجعه کنند باید مبلغ ۹۹ دلار بابت آن نیز هزینه نمایند.

در بین حامل های هوایی کشور ایالات متحده ی آمریکا ، شرکت هواپیمایی Southwest Airlines بیشترین هزینه را بابت تغییر بلیط دریافت می کند. به طوری که در صورت تغییر بلیط این گروه باید مبلغ ۲۰۰ دلار مجددا پرداخت شود.

آقای Daniel Shurz ، معاون ارشد بخش تجاری گروه هواپیمایی Frontier Airlines می گوید: این تغییر سیاست روابط ی دوستانه تر را به مشتریان ایجاد خواهد کرد و در کسب و کار رقبای ما نیز تاثیرگذار خواهد بود. هزینه های پایین و ارائه ی خدمات ارزشمند ما را به شرکتی ایده آل برای مسافران تبدیل می کند.

وی می افزاید: به زودی تعداد رزرو بلیط ها نیز افزایش یافته و مشتریان می توانند به راحتی و در آرامش بلیط سفر خود را رزرو کنند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =