اخبارسفر

پرواز تهران به فرودگاه جدید استانبول چقدر آب می خورد؟

قیمت بلیت هواپیما برای تفلیس و استانبول به اوج رسیده به طوری که حداقل قیمت بلیت به یک میلیون و سیصد هزار تومان رسیده است.
چمدان: فرودگاه جدید استانبول اگر مقصد سفر تابستانی شما باشد، قیمت بلیت هایش این روزها حسابی بالا رفته است. در حال حاضر پیک سفر تابستانی به دو کشور گرجستان و ترکیه است و بلیت پروازهای تهران به دو شهر معروف استانبول و تفلیس در بالاترین قیمت هستند.
بررسی بازار بلیت های پرواز فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول نشان می دهد حداقل قیمت این روزهای پرواز بین این دو فرودگاه حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد. همچنین حداکثر قیمت بلیت در این مسیر به حدود ۴ میلیون تومان می رسد.
پرواز از فرودگاه جدید استانبول به تهران نیز شرایط مشابهی دارد و پروازهای برگشت به ایران نیز از حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده اند.
بازار بلیت پرواز تفلیس نیز در اوج است. با وجود سخت گیری های جدید گرجی ها برای ورود ایرانی ها به این کشور، سفر به تفلیس هنوز رونق دارد. کف قیمت بلیت پرواز بین تهران – تفلیس این روزها حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
پروازهای برگشت از تفلیس نیز با توجه شلوغی ایام هفته قیمت گذاری شده اند. با این وجود جر در روزهای خیلی خلوت پرواز از تفلیس به تهران نیز حداقل حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هزینه دارد.
در حال حاضر بازار سفرهای خارجی داغ است و پیش بینی می شود با نزدیک شدن به شهریور ماه این بازار همچنان پر رونق بماند. برای کسانی که قصد سفر ارزان به این دو مقصد را دارند، آغاز پاییز فصل مناسبی است.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =