اخبارویژه

پرواز بدون توقف لوفت هانزا از مونیخ تا سائوپائولو

از سرگیری پرواز مستقیم بین مونیخ – سائوپائولو با ایرباس A350-900

دومین پرواز روزانه از فرانکفورت به شیکاگو

به گزارش فلایت گلوبال، لوفت هانزا همچنان پرواز خود را از مونیخ گسترش می دهد. در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۹، خطوط هوایی این خطوط ارتباطی را به سائوپائولو در برنامه پرواز مونیخ تثبيت مي كند. پروازهاي سه هفته با ايرباس A350-900 به بزرگترين شهر برزيل برنامه ريزي شده است.

پرواز LH504 مونیخ هر دوشنبه، پنج شنبه و شنبه در ساعت ۱۰:۳۰ بعد از ظهر، ساعت ۰۷:۵۵ بعد از ظهر در سائوپائولو برقرار است. پرواز بازگشت از کلانشهر برزیل ساعت ۰۷:۰۰ صبح است. به زمان محل مونيخ و در ساعت ۹:۳۵ صبح مي رسد. اين چنين مسيري مهم ترين دليل توسعه مونيخ به عنوان يك مسير پيشرفت و ترقي است. ويكل بورمن، مدیر عامل شرکت لوفت هانزا در مسير مونيخ می گوید: برای اولین بار، هواپیمای ایرباس A350-900  به آمریکای جنوبی پرواز دارد، و هواپیماهای بلندپرواز در دنيا، مدرن و محيط دوست هستند.

سائو پائولو برزیل مهمترین مرکز اقتصادی، مالی و فرهنگی و بزرگترین شهر صنعتی در آمریکای لاتین است. بزرگترين منطقه شهری گراند سائوپائولو جمعيت ۲۱ ميليون نفر دارد. این باعث می شود سائو پائولو یکی از بزرگترین شهرهای جهان باشد.

با توجه به تقاضای بالا، لوفت هانزا برای اولین بار در ماه زمستان سال ۲۰۱۹، دومین پرواز خود را از فرانکفورت به فرودگاه بین المللی شیکاگو O’Hare برقرار خواهد کرد. همراه با شرکت هواپیمایی متحد هواپیمایی مشترک، مجموعا چهار پرواز روزانه ارائه خواهد شد. ایرباس A340 تحت شماره ۴۳۲ پرواز می کند و از فرانکفورت در ساعت ۴:۴۵ بعد از ظهر برخواهد خاست و به Windy city در ساعت ۴:۴۵ بعد از ظهر ، و به درياچه ميشيگان حداكثر ۱۰ ساعت بعد در ساعت ۷:۲۵ بعد از ظهر به زمان محلي خواهد رسيد. هواپيمايي شيكاگو يونايتد ايرلاينس به ۱۵۵ مسير در آمريكاي شمالي پروازهايي دارد. پرواز بازگشت براي ساعت ۲۲:۵۵ عصر مشخص شده و روز بعد در فرانكفورت در ساعت ۱۳:۳۵ به زمين خواهد نشست.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =