اخبارویژه

پروازهاي آشفته دنور، ۷۵۰ پروازهاي لغوي و شمارش آن

به گزارش وب سایت فلایت گلوبال،هشدارهايي  در مورد كولاك از روز چهارشنبه از کلرادو به مینه سوتا ارسال شد و آتش سوزی های ناخود آگاه در نیومکزیکو، تگزاس و اوکلاهما به عنوان دومین بار به اصطلاح “سیکلون بمب” در کمتر از یک ماه در مركز ايالات متحده باعث نگراني شد.

خطوط هوایی بیش از ۷۵۰ پرواز را از ونزوئلا در روز چهارشنبه جلوتر از یک شروع كولاك لغو کرده و انتظار میرود که هزینه مسافرت به شهرهای دیگر به عنوان طوفان بالقوه تاریخی در غرب میانه به بالاترين حد خود برسد.

با توجه به ردياب پرواز فلاييت اوير ، ساوست ايرلاين و يونايتد ايرلاين ، که عمدتا در فرودگاه بین المللی دنور فعالیت می کنند، حدود ۲۰۰ پرواز را به و از دنور لغو کردند. این حدود نیمی از پرواز روز چهارشنبه برنامه ریزی شده است. اسكاي وست تامین کننده فیدر برای يونايتد ، ۱۵۸ پرواز فروند، حدود نیمی از پروازهای برنامه ریزی شده خود را لغو کرد. فرانتير ، که در دنور مستقر است، ۳۹ پرواز  را به دنور لغو كرده است.

پروازهاي لغوي دنور قبلا به رور پنج شنبه و با ۱۷۵ پرواز كه به و از فرودگاه در ساعت ۶:۴۵ بعداز ظهر لغو شده براساس فلايت اوير موكول شده اند. با شروع طوفان، تعداد بيشتر خواهد شد.

شما مجبور نیستید به يا از دنوري كه وضعيت خوبي نداريد پرواز كنيد. هواپيمايي جنوب غربی و یونایتد از دنور از مسافران زیادی دارند، از این رو مسافران از قبل برای رفتن به فرودگاه، وضعیت پرواز خود را بررسی می کنند. هواپيمايي به مسافران اجازه مي دهد تا براي اجتناب از طوفان، زمستاني وسلي پروازهاي خود را تغير دهند.

خط مشی های مختلف خطوط هوایی متفاوت است، اما به طور کلی واگذاری اجازه می دهد که مسافران بدون جريمه پروازهايي كه تاثير پذيرفته اند را تغيير دهند.  مسافران که پرواز خود را لغو می کنند، واجد شرایط بازپرداخت می باشند حتی اگر بلیط خرید غیر قابل خرید را خریداری کنند.

لغوهاي پروازهاي هوايي بخاطرشروع كولاك

پروازهای ساوت وست ايرلاينز: پروازهای دنور در تاریخ ۱۰ آوریل و ۱۱ و پرواز مینیاپولیس ۱۰ تا ۱۲ آوریل و پرواز های میلواکی در ۱۰ آوریل را نیز شامل می شود.

يونايتد ايرلاينز: فرودگاههای کلرادو را در ۱۰ دسامبر ۱۰ تا ۱۱ آوریل در مینیاپولیس و شهرهای بزرگ پلینز پوشش می دهد.

امريكن ايرلاين: پروازهای کلرادو و اوهایو را از ۱۰ تا ۱۱ آوریل می پذیرد.

خطوط هوایی فرانتير :فرودگاههای کلرادو، مینیاپولیس، ویسکانسین و دیگر پروازهای ميدوست بالايي از ۱۰ تا ۱۱ آوریل را پوشش می دهد.

خطوط هوایی دلتا: پروازهای ۱۰ تا ۱۱ آوریل را از شهرهای کلرادو و میانه غرب می گذراند.

هواپیمای ساوت وست در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۶ به عنوان هواپیمای خطوط هوایی در فرودگاه بین المللی دنور منتظر است.

 

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفده =