اخبارویژه

پایان فعالیت هواپیماهای بوئینگ گروه OpenSkies

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی OpenSkies به صورت رسمی اعلام کرد که فعالیت ۲ فروند از هواپیماهای بوئینگ آنها به طور کامل به پایان رسیده است. طبق اطلاعات منتشر شده ، هواپیمای بوئینگ مدل B767 در روز یکشنبه ۲ سپتامبر ۲۰۱۸ آخرین سرویس خود را در خط هوایی Newark به فرودگاه Paris Orly انجام داده و سپس برای اوراق شدن به روستای St. Athan در کشور ولز منتقل می شود.

از سوی دیگر ، هواپیمای بوئینگ مدل B757-200 گروه هواپیمایی OpenSkies آخرین سرویس خود را در روز شنبه ۲۵ اوت ۲۰۱۸ در خط هوایی فرودگاه Paris Orly به Newark انجام داده و سپس به شرکت Goodyear انتقال یافته و پس از آن در اختیار کمپانی Aerolease Aviation قرار گرفته است.

شرکت هواپیمایی OpenSkies یکی از واحدهای گروه هواپیمایی بزرگ و معتبر British Airways می باشد و پروازهای آن با قیمتی پایین در خط هوایی پاریس به نیویورک فعالیت دارند. هم چنین فعالیت های بین المللی این گروه نیز تحت برند International Airlines Group در جریان است.

با خارج شدن هواپیماهای بوئینگ مدل B767 و B757-200 ، ناوگان هوایی گروه OpenSkies در حال حاضر ۲ فروند هواپیمای ایرباس مدل A330-200 را در اختیار دارد. دو هواپیمای پیشرو شهر پاریس را به نقاط Montréal Trudeau ، Fort de France ، Pointe à Pitre و Newark متصل می کنند.

شرکت هواپیمایی OpenSkies ابتدا در سال ۲۰۰۸ میلادی تاسیس گردید. دفتر مرکزی این گروه در شهر پاریس قرار گرفته و قطب اصلی پروازهای آن فرودگاه Paris Orly می باشد. این گروه در تابستان سال گذشته برند تجاری خود را متوقف کرده و پس از آن تحت برند گروه IAG فعالیت می کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =