اخبارویژه

پایان فعالیت های هواپیماهای B737 Classic گروه هواپیمایی Ukraine International Airlines

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Ukraine International Airlines در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که تمامی فعالیت های هواپیماهای بوئینگ B737 Classic این شرکت از روز پنج شنبه برابر با ۸ نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت کامل متوقف شده است.

طبق بیانیه ی رسمی این گروه ، دو فروند هواپیمای بوئینگ B737-300 و یک فروند هواپیمای بوئینگ B737-500 متعلق به آنها ، در هفته ی گذشته آخرین سرویس های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

در حال حاضر نیز شرکت هواپیمایی Ukraine International Airlines از خانواده ی بوئینگ B737 در ناوگان خود ، مجهز به ۲۶ فروند هواپیمای بوئینگ B737-800 و چهار فروند هواپیمای بوئینگ B737-900 می باشد. هم چنین انتظار می رود ۳ فروند هواپیمای بوئینگ B737 Max نیز در تابستان سال آینده ی میلادی به ناوگان این شرکت ملحق شود.

شرکت هواپیمایی Ukraine International Airlines در سال گذشته ی میلادی نیز تعداد ۴ فروند از هواپیماهای بوئینگ B777-200 خود را از رده خارج نمود. به علاوه این گروه اعلام کرده است که در بین سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ ، چهار فروند از هواپیماهای بوئینگ B767-300 خود را نیز بازنشسته خواهد کرد.

شرکت هواپیمایی Ukraine International Airlines ابتدا در سال ۱۹۹۲ میلادی تاسیس گردید. این گروه حامل هوایی اصلی کشور اوکراین بوده و به عنوان بزرگترین خط هوایی این کشور نیز شناخته می شود.

دفتر مرکزی این گروه در شهر کی یف اوکراین قرار داشته و قطب اصلی پروازهای آنها نیز فرودگاه بوریسپیل می باشد. ناوگان این شرکت مجهز به ۴۸ فروند هواپیمای مختلف می باشد. گروه هواپیمایی پیشرو به صورت روزانه ۱۴۷ پرواز را در ۷۶ مسیر هوایی متفاوت و به ۶۵ مقصد مختلف مدیریت می کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =