اخبارویژه

ويكي ويكي ؛ اولین فروند هواپیمایی بریتیش ایرویز در ۲۰ سال گذشته از اينورنس پرواز كرده است

به گزارش فلایت گلوبال، اولین پروازهای صبح امروز بین ايورنس و فرودگاه هيترو لندن و ، اولین پروازهای بريتيش ايرويز برای بیش از دو دهه، امروز صبح از پايتخت كوهستاني به پرواز درآمد.

مشتريان بريتيش ايرويز توسط هواپيماها توسط اعضاي ايورنز رويال بريتيش ليژ پاپ باند ، که مانندخطوط هواپيمايي، سال جاري سالگرد خود را به نمايش مي گذارند، به پرواز در مي آيند. این سرویس توسط هواپیمای ایرباس ۳۱۹ هواپیمایی G-EUPJ، در مأموریت BEA، بخشی از جشن های سال نو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز كار كرده بود.

در برنامه جدید هیترو – ايورنس ظرف ۳۰ درصد افزایش ظرفیت در مسیر را ايجاد مي كند و تعداد پرواز تا سه سرویس بازگشتی را در روز شنبه ها و یکشنبه ها با سرویس روزانه دوشنبه تا جمعه به ارمغان می آورد. از ماه اکتبر، بریتیش ایرویز سرویس دو روزه بین این دو شهر را هفت روز در هفته اجرا خواهد کرد.

این پرواز صبح امروز بدین معنا است که برای اولین بار از زمان راه اندازی مجدد در سال ۲۰۱۶، مشتریان بریتیش ایرویز قادر خواهند بود بین دو شهر سفر کنند و همان روز، یک پیشرفت عمده در بخش کسب و کار منطقه انجام دهند. این پرواز صبح امروز بدین معنا است که برای اولین بار از زمان راه اندازی مجدد در سال ۲۰۱۶، مشتریان بریتیش ایرویز قادر خواهند بود بین دو شهر سفر کنند و همان روز، یک پیشرفت عمده در بخش کسب و کار منطقه به انجام برسد.

جیمز مکنزی بلمن، مدیر اجرایی تئاتر ادن داک، محل اصلی هنر در پايتخت كوهستاني ، که در BA1467 به لندن رفت تا قبل از پرواز به اینورنس در سرویس شبانه روزانه به کار خود ادامه دهد گفت: “برنامه جدید یک بازی است لحظه تغییر برای اتصال پايتخت كوهستاني به لندن و بقیه جهان است. این کار کسب و کار را آسانتر می کند و سازمان خود و منطقه را به طور وسیع تر ارتقا می دهد. این نیز یک تظاهرات واضح است که کسب و کار، گردشگری و رشد اقتصادی در ارتفاعات پرجمعیت رشد می کند و این یک منبع افتخار و فرصت است. ”

فیلیس استوارت، مدیر فرودگاه بریتیش ایرویز در فرودگاه اینورنس، گفت: “این یک روز مهم برای بریتیش ایرویز ، برای ايورنس و برای پايتخت كوهستاني و جزایر اسکاتلند است. مقدمه برنامه جدید و گسترش ما به افراد و شرکتهای ايورنس و پايتخت كوهستاني و جزاير  و کمک بیشتری برای دسترسی به بیش از ۱۵۰ مقصد در شبکه جهانی ما از فرودگاه هيترو می دهد.

پروازهاي خروجي از فرودگاه اینورنس وظیفه هواپیمائی مسافري (APD) را ندارد که مسیر نیز از آن بهره مند شود. این سال شصت سالۀ بریتیش ایرویز است، لذا خوشحال شدم که اعضای ايورنس رويال بريتيش ليژ پاپ باند ، که همچنین ۱۰۰ سالگي تولد خود را با شروع برنامه توسعه جديد جشن می گیرند.

گریم بل، مدیر کل فرودگاه اینورنس، گفت: “ارتباط هوایی میان این دو شهر از قدرت به قدرت برخوردار است و ما از این پروازهای اضافی بسیار خوش حال هستيم. سرویس جدید مسافران کسب و کار را با انعطاف پذیری بیشتر و اتصال بین دو شهر فراهم می کند. پروازهای اضافی نیز باعث افزایش ارتباطات در سراسر جهان به پايتخت كوهستاني و جزایر می شود، و این منطقه حتی برای بازدیدکنندگان خارج از کشور و علاقه مند به تجربه بهترین های منطقه جذاب تر است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =