اخبار

ورود ایرباس زمینگیر کیش ایر به خط پروازی

هواپیمایی کیش از ورود یک فروند ایرباس ۳۲۱ به ناوگان این شرکت خبر داد. این هواپیما پس از بیش از یک سال زمینگیر شدن با انجام اورهال (چک های سنگین) توسط متخصصان ایرانی و در اوج تحریم ها به ناوگان حمل ونقل هوایی کشور اضافه شده است.

روابط عمومی هواپیمایی کیش ایر اعلام کرد یک فروند هواپیما ایرباس A321 این شرکت پس از یک سال و چند ماه زمینگیری با تلاش متخصصان داخلی در کمتر از سه ماه با انجام چک های سنگین و رنگ آمیزی جدید با بازگشت به خط آماده پرواز شده است.
هواپیمای ایرباس A321 کیش ایر یکی از جوان ترین هواپیماهای کشور به شمار می رود. با توجه به جذب و حضور گردشگران خارجی و رفاه کیشوندان گرامی پروازهای این هواپیما در مسیرهای داخلی و خارجی منتهی به جزیره کیش برنامه ریزی شده است.
روابط عمومی کیش ایر همچنین تاکید کرده است: « ضمن ارج نهادن به توجه و نگرانی دلسوزانه و بی غرض برخی ها در خصوص بازگشت این هواپیما به اطلاع می رسد پروازهای این پرنده در مسیرهای کشور ترکیه در طول بامداد و در زمان غیر عملیاتی فرودگاه کیش ، برنامه ریزی شده که قطعا به دنبال سیاست منافع مالی و اقتصادی شرکت و بین المللی کردن کیش ایراست.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سیزده =