اخبارحوادث

هیچ اثری از جسد یازدهمین سرنشین هواپیمای ترکیه‌ای نیست

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری گفت:‌ جسد یازدهمین سرنشین هواپیمای ترکیه‌ای که در آسمان ایران سقوط کرده بود، هنوز پیدا نشده است.

به گزارش فلایت گلوبال، علی سامان‌پور در نشست خبری اصحاب رسانه که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، با اشاره به اینکه در سال ۹۶، ۲۳ هزار و ۱۸۹ معاینده در پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری انجام شده است، گفت: طی این مدت، ۳۱۸ پرونده در کمیسیون پزشکی، یک هزار و ۵۲۰ پرونده در آزمایشگاه سم‌شناسی و ۱۶۰ پرونده در آزمایشگاه پاتولوژی این اداره کل بررسی شد.

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال گذشته، معاینه ۶۱۲ جسد در سالن تشریح انجام شده است، افزود: در این مدت هشت هزار و ۱۰۸ پرونده نزاع، چهار هزار و ۱۶۶ مصدوم تصادفات، ۲۲۴ نفر فوتی تصادفت، ۹ مورد فوتی حوادث کار، ۱۳ مورد فوتی گازگرفتگی، ۳۰ مورد فوتی سوء‌مصرف موادمخدر، سه مورد برق‌گرفتگی و ۱۴ مورد غرق‌شدگی در استان ثبت شده است.

* جسد یازدهمین سرنشین هواپیمای ترکی تاکنون پیدا نشده است

سامان‌پور با اشاره به سقوط هواپیمای ترکیه‌ای با ۱۱ سرنشین طی سال گذشته در استان، اضافه کرد: جسد ۱۰ نفر از سرنشین‌های این هواپیما شناسایی شد ولی جسد فرد یازدهم تاکنون پیدا نشده است؛ قطعات پیدا شده در محل حادثه مربوط به ۱۰ نفر دیگر بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =