اخبارویژه

هواپیمای جدید گروه Comlux Aviation آماده ی شروع فعالیت است

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Comlux Aviation به صورت رسمی اعلام کرد که اولین فروند از هواپیمای بمباردیر مدل Challenger 605 را به شعبه ی خود در فرودگاه Madrid Barajas خواهد افزود. این هواپیما مجهز به ۹ صندلی بوده و جزء جت های تجاری محسوب می گردد و گروه هواپیمایی Comlux Aviation به منظور پروازهای چارتر در حوزه ی مارکتینگ از این هواپیما استفاده خواهد کرد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده ، هواپیمای بمباردیر Challenger 605 با شماره مدل ۹H-OWL تا تاریخ ۸ آگوست در اختیار گروه TAG Aviation بوده است.

در تاریخ ۲۳ ژانویه ی ۲۰۱۸ و با توجه به لیست منتشر شده از حامل های هوایی کشور مالت ، ناوگان شعبه ی مالت گروه هواپیمایی Comlux Aviation شامل هواپیمای ایرباس مدل A330-200 ، هواپیمای ایرباس مدل A319-100 ، سه فروند هواپیمای بمباردیر مدل Global Expresses ، یک فروند هواپیمای Lineage 1000 ، یک فروند هواپیمای Hawker 900XP و یک فروند هواپیمای Gulfstream IV-X بوده است. هم چنین این گروه دارای گواهینامه ی اقدام به پرواز در کشورهای سن مارینو ، سوئیس ، قزاقستان و Aruba می باشد.

شرکت هواپیمایی Comlux Aviation ابتدا در سال ۲۰۰۳ تاسیس گردید. مقر اصلی این گروه در شهر زوریخ واقع در کشور سوئیس بوده و قطب اصلی پروازهای گروه پیشرو نیز فرودگاه شهر زوریخ می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =