اخبارویژه

هواپیمايي قطر متعهد به پرورش نسل بعدی رهبران در قانون هوا و فضا است

به گزارش فلایت گلوبال، با استقبال از همکاری استراتژیک خود با موسسه حقوق هوا و فضا دانشگاه مک گیل، موسسه برتر جهان برای تحقیقات و آموزش نوآورانه در زمینه حقوق هوا و فضا، اعلام آمادگی کرد.

در تاریخ ۲۲ تا ۲۳ مارس ۲۰۱۹، مسابقه حقوقی داوری مسابقه هواپیمایی قطر ایریکا / مک گیل و محققین بالادستی قطر مارشال / مک گیل در کنفرانس حقوق هوا و فضا در مونترال، کانادا برگزار شد. در این رویداد طیف گسترده ای از مقامات دولتی و متخصصان صنعت هواپیما و فضایی، و نیز دانش پژوهان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بیش از ۲۰ کشور حضور داشتند.

مسابقه قضایی دیوان بین المللی قضایی ۲۰۱۹ قطر ایرویز / مک گیل در مورد پرونده دیوان بین المللی دادگستری در مورد دخالت هواپیماهای بدون سرنشین با عملیات در فرودگاه بین المللی بود. احزاب مجبور به ارائه و ارائه استدلال در مورد اینکه آیا لغو حقوق ترافیک یک اقدام موجه در حمل و نقل بین المللی است.

شرکت کنندگان تحقیقات خود را در مورد موضوعات مختلف پیشرو، از جمله رژیم قانونی و نظارتی برای تاکسی های پرواز مستقل در مراکز شهری ارائه دادند. جایزه ها برای بهترین ارائه کلی، بهترین ارائه قوانین هوا، بهترین قانون ارائه فضایی، و نوآورانه ترین تحقیقات، و همچنین جایزه “روحیه کنفرانس” اهدا شد.

این کنفرانس همچنین اهمیت اعلامیه ۲۰۱۹ دوحه را مطرح کرد – مانیفستی که خواستار بررسی جدی چارچوب قانونی موجود در هواپیما است. این اعلامیه که در پایان مجمع حمل و نقل هوایی CAPA اعلام شد، اجلاس هواشناسی و مقررات هوایی که در ماه فوریه در دوحه برگزار شد، ۷۵ سال پس از کنوانسیون تاریخی شیکاگو است که سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری و همچنین مجموعه ای از قوانین جهانی برای فضای هوایی، ایمنی هوا و مسافرت هوایی تاسيس شد.

مدیر اجرایی گروه قطر ایرلاینز، معاون او آقای اکبر آل بیکر، گفت: قطر ایرلاینز از همکاری استراتژیک جدید ما با موسسه حقوق هوا و فضا در دانشگاه مک گیل بسیار مفتخر است، که برای توسعه حرفه ای های هواپیمایی مشهور است که برخی از آنها بالاترین مقام در سازمان های بین المللی، دولت ها، شرکت های هواپیمایی و شرکت های حقوقی در سراسر جهان است.

شرکت کنندگان در مسابقه قانون قضایی دادگاه موت قطر / هواپیما مک جیل و رقبای قطر هوایی / مک جیل در کنفرانس حقوقی هوا و فضا، برتری تحصیلی و همچنین آمادگی برای به چالش کشیدن وضعیت و تجدید نظر در قانون و موجودیت های هوای سیاسی و سیاسی موجود را نشان دادند. چارچوب قانونی من مطمئن هستم که آینده صنعت ما در دستان خوب است.

همانطور که هواپیما نقش مهمی در متحد کردن مردم، فرهنگ ها و اقتصادها ایفا می کند، ما باید به پرورش درخشان ترین ذهن ها و رهبران برای یک بخش هوا و فضا پویا که به چالش های فزاینده ای پیچیده ای در زمینه آلودگی هوا کمک می کند، ادامه دهیم. به همین دلیل شرکت هواپيمايي قطر متعهد به حمایت از نسل بعدی رهبران صنعت هواپیمایی در موسسه مگا گیل در زمینه حقوق هوا و فضا است.

مدیر موسسه قانون هوا و فضا دانشگاه مک گیل، دکتر براون فا هول، گفت: “مؤسسه حقوق هوا و فضا مگییل با افتخار می تواند وارد این همکاری پیشرفته آموزشی با قطر ایروئیس، یکی از هواداران رهبری جهان حامل ها اولین اولویت ما به عنوان یک موسسه توسعه حرفه ای دانش آموزان بسیار پیشرفته ما است و پشتیبانی قطر ایرلاینز ما را قادر می سازد تا برنامه های جدید هیجان انگیز را ارائه دهیم که دانشجویان ما را به عنوان رهبران آینده جامعه هواپیمایی مدنی آینده نشان دهند.

ما همچنین از این مشارکت استقبال می کنیم؛ چرا که، مانند هواپيمايي قطر ، این موسسه، اصول آزاد سازی اعلامیه دوحه ۲۰۱۹ را در بر می گیرد و همچنان بر نیاز دولت ها و صنعت حمل و نقل هوایی برای ایجاد یک سیستم جدید نظارتی جهانی برای حمل و نقل هوایی که نشان دهنده چالش ها و فرصت ها قرن بیست و یکم است.

من شخصا سپاسگزارم که از طریق این حمایت، هواپيمايي قطر برتری تحصیلی تحقیقات و برنامه های موسسه و دانشجویان فارغ التحصیل و فارغ التحصیلان خود را تأیید کرده است و ما به دنبال همکاری استراتژیک پرطرفدار با قطر ایرلاینز هستیم، به مراسم هفتادمين سالگرد ۲۰۱۲ نزديك مي شويم.

شرکت هواپیمایی قطر چندین جایزه به عنوان بهترین کلاس کسب و کار در جهان توسط جوایز جهانی هواپیمایی ۲۰۱۸، که توسط سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی اسكاي تراكس اداره می شود، نامگذاری شد. این نیز به عنوان بهترین صندلی کسب و کار کلاس، “بهترین خطوط هوایی در خاورمیانه” و “بهترین کلاس هواپیما در کلاس جهانی” نامگذاری شد.

اخیرا هواپيمايي قطر چندین مقصد جدید هیجان انگیز را راه اندازی کرده است، از جمله گوتنبورگ، سوئد؛ مامباسا، کنیا و داننگ، ویتنام. این خطوط هوایی چندین مقصد جدید را به شبکه مسیریابی وسیع خود در اواخر امسال ، از جمله لیسبون، پرتغال؛ مالت؛ رباط، مراکش؛ ازمیر، ترکیه؛ لنگكاوي ، مالزی؛ داوائو، فیلیپین؛ و موگادیشو، سومالی افزوده است.

درباره قطر ايروويز

قطر ایرویز، حامل ملی قطر، با بیش از ۲۰ سال از مکان های رفتن به همراه مسافران در بیش از ۱۶۰ مقصد کسب و کار و اوقات فراغت خود در کشتی ناوگان مدرن بیش از ۲۵۰ هواپیما، جشن می گیرد. شرکت هواپیمایی سریعترین رشد جهان در سال جاری، از جمله لیسبون، پرتغال، تعدادی از مقصد جدید هیجان انگیز را به شبکه رو به رشد خود اضافه خواهد کرد. مالت؛ رباط، مراکش؛ لنگكاوي ، مالزی؛ داوائو، فیلیپین؛ ازمیر، ترکیه؛ و موگادیشو، سومالی.

شرکت هواپیمایی قطر چندین جایزه به نام “بهترین کلاس کسب و کار در جهان” توسط جوایز جهانی هواپیمایی ۲۰۱۸ به نام “Skytrax” در اختیار سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی قرار گرفت. این شرکت همچنین به نام «بهترین هواپیمایی در خاورمیانه»، «بهترین کلاس هواپیما در جهان» و «بهترین کلاس بيزينس»، تجربه جدید کلاس بيزينس به نام Qsuit رسميت شناخته شده است. قطر ايرويز، چهار بار عنوان هواپيمايي Skytrax Airline of  را به عنوان هواپيمايي برتر كسب كرده است.

Qsuite،  خدمات ثبت شده قطر ايروويز ، نخستین تخت دو نفره در کلاس کسب و کار و همچنین پانل های حفظ حریم خصوصی است که اجازه می دهد مسافران در صندلی های مجاور، اتاق شخصی خود را ایجاد کنند، اولین نوع خود در صنعت است.

قطر ایرلاینز اولین گیرنده خلیج برای پیوستن به اتحاد جهانی هواپیمایی وان ورلد بود و مسافران خود را از بیش از ۱،۰۰۰ فرودگاه در بیش از ۱۵۰ کشور با ۱۴۲۵۰ روز خروج از مزایای بهره برد.

Oryx One، سیستم سرگرمی Qatar Airways در پرواز، مسافرین را با حداکثر ۴،۰۰۰ گزینه سرگرمی از آخرین فیلم های فانتزی، مجموعه جعبه تلویزیون، موسیقی، بازی ها و خیلی چیزهای دیگر ارائه می دهد. مسافران پروازی Qatar Airways که توسط B787، B777، A350، A380، A319 پرواز می کنند و هواپیماهای A320 و A330 را انتخاب می کنند همچنین می توانند با استفاده از بی سیم Wi-Fi هواپيما شرکت هواپیمایی برنده جایزه و با استفاده از خدمات GSM، با دوستان و خانواده خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

  قطر ايرويز با افتخار پشتیبانی از تعدادی از ابتکارات بین المللی و محلی هیجان انگیز اختصاص داده شده به غنی سازی جامعه جهانی که در خدمت است. قطر ایرویز، شریک رسمی فیفا، حامی رسمی بسیاری از رویدادهای ورزشی بالا است، از جمله جام جهانی ۲۰۲۲، که منعکس کننده ارزش های ورزشی به عنوان وسیله ای برای جمع آوری افراد است، چیزی که در اصل پیام تبلیغاتی شرکت هواپیمایی است  – باهم به مكان هايي برويد.

قطر ايرويز كارگو یکی از حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی بین المللی، بیش از ۶۰ مقصد حمل و نقل را در سراسر جهان از طریق مرکز جهانی دوحه در اختیار دارد و همچنین در بیش از ۲۵۰ هواپیما به بیش از ۱۶۰ مقصد اصلی تجارت و تفریح در سراسر جهان می پردازد. ناوگان حمل و نقل Qatar Airways شامل دو فروند Boeing 747-8، ۱۵ فروند Boeing 777 و هشت فروند ایرباس A330 می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شش =