اخبارویژه

هواپيمايي امارات به دنبال خدمه جديد در مسير لبنان است

به گزارش وب سایت فلایت گلوبال،  امارات، بزرگترین شرکت هوایی بین المللی در جهان، به دنبال نامزدهای لبنانی برای پیوستن به تیم خدمه چند ملیتی خود است. شرکت هواپیمایی مستقر در دبی دو روز استخدامي خدمه هواپيمايي را در بیروت و جونیه برگزار می کند.

استخدام در بیروت در روز شنبه ۳۰ مارس در ساعت ۹ صبح در هتل مؤن پیک بیروت، خیابان ژنرال دوگل رئوچه، بیروت برگزار خواهد شد.شرکت هواپیمایی به دنبال نامزدهای با ذهن باز، مفید، دوستانه و خدمت گرا برای ارائه تجربه جایزه برنده خود به مشتریان است. متقاضیانی که امیدوارند که شروع به کار خود را در این زمینه انجام دهند، می توانند با تاریخ رزومه كاري خود را  (CV) به زبان انگلیسی و عکس های جديد ارسال كنند. برای ثبت نام آنلاین نیازی به حضور در روز استخدام نيست. با این حال، اطلاعات بیشتر در مورد الزامات برای نقش و روند انتخاب را می توان در لینک وجود دارد.

کاندیداها باید آماده باشند تا روز کامل را در محل برگزار کنند. نامزدانی که در لیست انتخابی قرار خواهند گرفت، از زمان بندی برای ارزیابی ها و مصاحبه ها مطلع خواهند شد. امارات در حال حاضر به ۱۵۸ مقصد در سراسر شش قاره پرواز می کند و یک ناوگان مدرن از ۲۷۳ هواپیمای گسترده را تشکیل می دهد. این شرکت هواپیمایی بزرگترین اپراتور جهانی بوئینگ ۷۷۷ و هواپیمای ایرباس  A380 است. امارات کاندیداهای فرصت های شغلی برجسته، آموزش های جامع و همچنین نمایشگاه بی نظیر فرهنگی را در یک تیم واقعا بین المللی از خدمه کابین از بیش از ۱۳۵ ملیت ارائه می دهد.

کابین خدمه یک بسته کامل استخدامی ارائه می دهد که شامل مزایای مختلفی از قبیل درآمد ناشی از مالیات، اقامتگاه های رایگان با استاندارد بالا در دبی، حمل و نقل رایگان به محل کار، خدمات پزشکی و دندانپزشکی و همچنین تخفیف های منحصر به فرد در خرید و فعالیتهای تفریحی در دبی است. برای بسیاری از تیم های خدمه هواپيمايي امارات، مزایای سود آور جذاب شرکت برای خود و همچنین خانواده ها و دوستان خود، مزیت بزرگی است؛ به خصوص به دلیل اینکه شبکه جهانی هواپيمايي امارات در بسیاری از شبکه های شش قاره ايرلاين ها فرصت های سفر زیادی را ارائه می دهد. امارات در حال حاضر سه پرواز روزانه را از فرودگاه بین المللی رفیق الهریری ارائه می دهد.

درباره هواپيمايي امارات

مرکز رسانه ما شامل تمام به روز رسانی های کسب و کار ما، از جمله آخرین اخبار مطبوعاتی و مقالات و جزئیات تماس با ما است. هواپيمايي امارات در سال ۱۹۸۵ شروع به كار كرد، زمانی که با دو هواپیما آغاز شد. امروزه ما با بزرگترین ناوگان ایرباس A380s و Boeing 777s در جهان پرواز میکنیم، و مشتریان ما را از آخرین و کارآمدترین هواپیمای گسترده در آسمان لذت می برند. ما از مسافرین سراسر جهان با شبکه های در حال رشد ، سرگرمی های پیشرو در زمینه صنعت، غذاهای منطقه ای الهام گرفته از خدمات و خدمات جهانی، الهام می گیریم.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 7 =