اخبارویژه

همکاری گروه هواپیمایی اتحاد با شرکت JOCIC در جهت ارتقاء پارک صنعتی چین– امارات

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی اتحاد از همکاری خود با شرکت JOCIC برای ارتقاء فعالیت های پارک صنعتی چین – امارات خبر داد. این پارک صنعتی در بندر خلیفه در شهر ابوظبی قرار داشته و از این پس گروه هواپیمایی اتحاد به شرکت هایی که در این مکان شروع به سرمایه گذاری کنند سرویس های دو طرفه ارائه خواهد داد.

طبق این قرارداد شرکت هایی که در پارک صنعتی چین – امارات سرمایه گذاری کنند ، از طرف شرکت هواپیمایی اتحاد امکاناتی را دریافت می کنند. این امکانات شامل سرویس های پروازی و حمل و نقل محموله از کشور چین به سایر شهرهای موجود در خطوط هوایی اتحاد می باشد. به علاوه پرواز شرکت JOCIC و دیگر شرکت های حال حاضر در این پارک صنعتی ترجیحا توسط این گروه هواپیمایی انجام خواهد شد.

طبق این توافقنامه گروه هواپیمایی اتحاد و شرکت JOCIC که مدیریت پارک صنعتی چین – امارات را برعهده دارد. با استفاده از کانال های تبلیغاتی مناسب در کشور چین و امارات می توانند به دنبال فرصت های گسترش بازاریابی در پارک صنعتی چین – امارات باشند. این توافقنامه شرایط ایده آلی را برای شرکت های مختلف به خصوص شرکت های چینی فراهم کرده و آنها بیشتر از قبل به سرمایه گذاری در این مکان ترغیب می کند.

آقای تونی داگلاس ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی اتحاد می گوید: کشور چین یک مقصد استراتژیک برای گروه هواپیمایی ما بوده و همکاری ما با آنها و شرکت JOCIC برای تقویت همکاری و صد البته گسترش پارک صنعتی چین – امارات خواهد بود.

آقای Luo Hua ، رئیس شرکت JOCIC نیز می گوید: پارک صنعتی چین – امارات نشان دهنده همکاری مهم دو کشور بوده و آغاز همکاری جدید ما با گروه هواپیمایی اتحاد و استفاده از امکانات آنها سبب تقویت این پارک صنعتی خواهد شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =