اخبارویژه

همکاری شرکت هواپیمایی امارات با شهر Ho Chi Minh

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی امارات به تازگی از توافقنامه ی خود با مقامات شهر Ho Chi Minh جهت افزایش روابط تجاری و گردشگری دو جانبه خبر داد. به توجه به این قرارداد گروه بین المللی امارات از صنعت گردشگری کشور ویتنام و به خصوص شهر Ho Chi Minh حمایت کرده و همکاری خود را در روابط تجاری و سرمایه گذاری نیز افزایش خواهند داد.

این قرارداد در پی سفر آقای Nguyen Thanh Phong ، رئیس کمیته ی مردمی شهر Ho Chi Minh به کشور امارات در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ اکتبر سال جاری به امضاء رسید. هم چنین از دیگر افراد حاضر در کنفرانس و مراسم امضای توافقنامه می توان به سازمان گردشگری ، سازمان روابط خارجه ، اداره ی ITPC و سفارت کشور ویتنام در کشور امارات اشاره نمود.

در این کنفرانس ، شرکت هواپیمایی امارات متعهد شد تا صنعت گردشگری و تجاری را در شهر بزرگ و پر بازدید Ho Chi Minh تسهیل نماید. این گروه با همکاری در کنار مرکزی حمل و نقل گردشگری شهر Ho Chi Minh ، وزرات گردشگری شهر و اداره ی ITPC ، شهر پیشرو را به مقصد توریست ها و مرکز مبادلات تجاری تبدیل خواهد کرد.

آقای Badr Abbas ، مدیر ارشد عملیات تجاری گروه هواپیمایی قطر در شرق دور به عنوان امضاء کننده ی این قرارداد می گوید: کشور ویتنام یک مقصد مهم در شبکه ی گروه ما بوده و ایجاد این همکاری مشترک سبب تسریع موفقیت های ما در مسیرهای منتهی به این کشور خواهد شد. گروه ما بی صبرانه منتظر همکاری با سازمان های گردشگری Ho Chi Minh بوده و از طرح های ارائه شده توسط آنها استقبال می کند. شرکت ما با روش های مفید و مشترک مانند تبلیغات ، شناسایی مناطق گردشگری و غیره سعی در بهبود صنعت گردشگری و تجاری این شهر خواهد داشت.

آقای Le Phuong ، مشاور و رئیس دفتر تجارت کشور ویتنام در امارات می گوید: گروه هواپیمایی امارات در حال حاضر بخش مهمی از صنعت گردشگری کشور ویتنام را در اختیار دارد. به طوری که آنها در سال ۲۰۱۷ تعداد ۱۳ میلیون گردشگر خارجی را به کشور ما آورده اند. هم چنین این گروه در انتقال میوه و سبزیجات تازه ی کشور ویتنام به سایر بازارهای جهانی نقشی مهم و موثر داشته است. از این رو گروه هواپیمایی امارات یک شریک ایده آل برای ما در جهت گسترش فعالیت های تجاری و گردشگری کشور ویتنام خواهد بود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 20 =