اخبارویژه

همکاری شرکت هواپیمایی اتحاد با گروه هواپیمایی Royal Jordanian

به گزارش فلایت گلوبال،شرکت هواپیمایی اتحاد به صورت رسمی اعلام کرد که با گروه هواپیمایی Royal Jordanian همکاری می کند. با توجه به این همکاری ، مشتریان هر دو حامل هوایی می توانند از شبکه ی هوایی گسترده ی هر دو گروه برای دسترسی به مقصد دلخواه خود در شمال آفریقا ، اروپا ، آسیا ، کانادا و استرالیا استفاده کنند.

فروش بلیط پروازهای کد مشترک دو شرکت هواپیمایی پیشرو از تاریخ ۷ فوریه شروع شده و اولین پرواز نیز در تاریخ ۱۵ فوریه انجام می شود. آقای تونی داگلاس ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی اتحاد می گوید: همکاری میان دو گروه ، سبب تقویت ارتباطات فرهنگی ، گردشگری و تجاری ما بین دو کشور امارات و اردن شده و گزینه های بیشتری را در اختیار مسافران قرار می دهد.

وی می افزاید: گروه هواپیمایی Royal Jordanian یکی از قدیمی ترین خطوط هوایی فعال در منطقه بوده و شرکت ما نیز همواره مورد تحسین قرار گرفته است. هر دو گروه از ارزش های مشترکی نظیر خدمات درجه یک ، ناوگان پیشرفته ، شهرت خوب ، اطمینان بالا و شبکه ی هوایی گسترده برخوردار هستند. و همکاری فعلی ما نیز تنها اولین مرحله برای گسترش هر چه بیشتر فعالیت های مشترکمان خواهد بود.

آقای Stefan Pichler ، رئیس شرکت هواپیمایی Royal Jordanian می گوید: ما از آغاز همکاری با گروه هواپیمایی اتحاد بسیار خوشحالیم. این گروه سبب تقویت فعالیت ما در بازارهای مختلف و به خصوص بازار آسیا و استرالیا می شود. تقویتی که مسافران ما نیز بیصبرانه منتظر آن هستند.

وی می افزاید: با شروع این همکاری هر دو طرف می توانند به اهداف مورد نظر خود دست یابند. به علاوه عملیاتی کردن توافق پیشرو با وجود ناوگان پیشرفته ی هر دو گروه و شبکه ی گسترده ی هوایی آنها بسیار آسان خواهد بود.

شرکت هواپیمایی اتحاد از ماه دسامبر سال ۲۰۰۳ میلادی سرویس خود را از ابوظبی به امان راه اندازی کرده است. پروازهای این سرویس نیز به صورت مشترک توسط هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner و ایرباس A320 انجام می شود.

گروه هواپیمایی Royal Jordanian نیز از سال ۱۹۷۰ میلادی سرویس خود را به مقصد شهر ابوظبی راه اندازی کرده است. سرویسی که طبق اطلاعات ۹ پرواز را به صورت هفتگی و به مقصد مذکور مدیریت می کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + چهارده =