اخبارسفر

هتل فرودگاهی ژاپن شبیه‌ ساز پرواز را به اتاق می‌آورد

تابه‌حال برایتان پیش‌آمده که پس از یک پرواز طولانی باز هم دلتان برای سوار شدن به هواپیما تنگ شود؟ در این حالت می‌توانید در هتل اکسل هاندا در توکیو اقامت داشته باشید. این هتل فرودگاهی در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی هاندا در توکیو قرار دارد و در یکی از اتاق‌های خود یک شبیه‌ساز پرواز نصب‌کرده که مسافران می‌توانند جلسات پرواز ۹۰ دقیقه‌ای را در آن رزرو کنند.

این دستگاه، تجربه‌ی خلبانی پرواز با یک بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ را شبیه‌سازی می‌کند که از فرودگاه هاندا به فرودگاه آتامی در اوزاکا پرواز می‌کند و دارای دستورالعملی برای کمک به خلبان است. استفاده از این شبیه‌ساز ۳۰۰۰۰ یوان (معادل ۲۷۷ دلار) هزینه دارد، در حالی‌ که برای رزرو اتاق به مدت یک‌ شب ۲۵۳۰۰ یوان (۲۳۴دلار) باید بپردازید. افراد نمی‌توانند به‌ تنهایی از این شبیه‌ ساز استفاده کنند.

آکی هاگیوارا که مدیر روابط عمومی هتل است هزینه ساخت این اتاق را ۹۲۰۰۰ دلار برآورد کرده است. او با اینکه تمایلی به فاش نمودن اعداد و ارقام ندارد گفت که هتل بازخوردهای مثبتی از مسافران دریافت کرده است. اگر شما باشید حاضرید با پرداخت چنین هزینه‌ای، خلبان بودن را امتحان کنید؟

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =