اخبارویژه

میزبانی شرکت هواپیمایی اتحاد از مهمان های هندی خود

به گزارش فلایت گلوبال، بخش Engineering یا به اصطلاح مهندسی شرکت هواپیمایی اتحاد بزرگترین مجموعه ی تعمیر و نگهداری از هواپیماها و جت های تجاری در منطقه ی خاورمیانه است. این مجموعه چندین روز پیش میزبان سفیر کشور هند و چندی از مقامات کنسولگری بوده است.

آقای Abdul Khaliq Saeed ، مدیر ارشد و اجرایی بخش Engineering گروه هواپیمایی اتحاد به عنوان میزبان این دیدار ، دستاوردها و توانایی های بخش خود را به سفیر کشور هند در امارات و سایر مهمان های خود معرفی نمود. مهمان های هندی گروه هواپیمایی اتحاد هم چنین از تاسیسات پیشرفته ی بخش مهندسی این شرکت که در مجاورت فرودگاه بین المللی ابوظبی قرار گرفته است نیز بازدید کردند.

این تور ، شامل بازدید از آشیانه ی هواپیماها با وسعت ۴۲ هزار متر مربع بوده که حدود ۱۰ هزار متر مربع آن به نقاشی هواپیماها اختصاص داده شده است. هم چنین در این مرکز آشیانه ای ویژه توسعه داده شده که می تواند به صورت همزمان تعداد ۳ فروند هواپیمای ایرباس مدل A380 را در خود جای دهد.

بخش Engineering شرکت هواپیمایی اتحاد با امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته ی خود پروژه های بسیاری را در زمینه ی تعمیر و نگهداری از انواع هواپیماها تکمیل نموده و مشتریان این بخش جزء معتبرترین حامل های هوایی در سراسر جهان محسوب می گردند.

شرکت هواپیمایی اتحاد به عنوان حامل اصلی کشور امارات محسوب می گردد. این گروه ابتدا در سال ۲۰۰۳ تاسیس گردید و در حال حاضر چهارمین گروه هواپیمایی بزرگ در منطقه ی خاورمیانه است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر ابوظبی قرار گرفته و قطب اصلی پروازهای آنها نیز فرودگاه بین المللی ابوظبی می باشد. به علاوه شرکت هواپیمایی اتحاد مجهز به یکی از بزرگترین ناوگان های هوایی در جهان بوده و شبکه ی هوایی آن دارای مقاصد بسیاری در سراسر جهان است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 8 =