اخبارویژه

مقصد جدید شرکت هواپیمایی Turkish Airlines مشخص گردید

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Turkish Airlines با هدف گسترش تعداد مقاصد خود به کشورهای مختلف در سراسر جهان به تازگی شهر Banjul پایتخت کشور گامبیا در قاره ی آفریقا را به عنوان مقصد جدید خود تعیین نموده است.

پروازهای این مقصد جدید از تاریخ ۲۶ نوامبر سال جاری میلادی به صورت رسمی آغاز شده است. لازم به ذکر است که سرویس مقصد جدید پیشرو در هر هفته تعداد ۲ پرواز خواهد داشت. شهر Banjul پایتخت و یکی از شهرهای مهم کشور گامبیا می باشد. با افزوده شدن شهر پیشرو به شبکه ی هوایی بزرگ و قدرتمند گروه Turkish Airlines تعداد مقاصد آفریقایی این شرکت به عدد فوق العاده ی ۵۴ رسیده است. که نشان دهنده ی حضور قدرتمند و فعال گروه هواپیمایی پیشرو در این مناطق می باشد.

به علاوه با احتساب شهر مذکور ، در حال حاضر شرکت هواپیمایی Turkish Airlines به ۳۰۵ مقصد متفاوت در ۱۲۳ کشور مختلف سرویس می دهد. و اعداد ذکر شده گویای توانایی و محبوبیت بالای این حامل هوایی در جهان است.

آقای Kerem Sarp ، معاون ارشد فروش شرکت هواپیمایی Turkish Airlines می گوید: گروه ما بر این اعتقاد است که کشورهای قاره ی آفریقا به اهمیت صنعت گردشگری و تجارت جهانی پی برده و با سرمایه گذاری های بلند مدت در این حوزه ، در آینده رشد قابل توجه ای خواهند داشت. شهر Banjul ، پنجاه و چهارمین مقصد آفریقایی ما بوده و با راه اندازی آن مردم سراسر جهان به شکل بهتری از پتانسیل بالای کشور گامبیا استفاده می کنند. شرکت هواپیمایی Turkish Airlines به عنوان حامل هوایی ملی کشور ترکیه به ارائه ی خدمات و مقاصد جدید در قاره ی آفریقا ادامه خواهد داد.

لازم به ذکر است که پروازهای گروه هواپیمایی Turkish Airlines به مقصد شهر Banjul در روزهای دوشنبه و جمعه انجام خواهند شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =