اخبارویژه

مقصد جدید شرکت هواپیمایی Royal Air Maroc مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Royal Air Maroc شهر بوستون را به عنوان جدیدترین مقصد پروازهای خود انتخاب کرد. این شهر چهارمین مقصد گروه هواپیمایی پیشرو در کشور ایالات متحده ی آمریکا است.

این شرکت هواپیمایی از تاریخ ۲۲ ژوئن و از مبدأ فرودگاه کازابلانکا ، سه پرواز را به صورت هفتگی به مقصد شهر بوستون مدیریت می کند. لازم به ذکر است که تمامی پروازها نیز توسط هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۸ Dreamliner انجام می شود.

شرکت هواپیمایی Royal Air Maroc در ماه ژانویه درخواست راه اندازی سرویس به کازابلانکا و بوستون را صادر نمود. طبق اطلاعات بدست آمده پروازهای این خط در روزهای شنبه ، دوشنبه و پنجشنبه انجام می شوند. اما ممکن است در ماه اکتبر روزهای پرواز سرویس پیشرو تغییر کند.

بوستون دومین مقصد شرکت هواپیمایی Royal Air Maroc در کشور ایالات متحده ی آمریکا بوده که پس از تابستان سال گذشته ی میلادی راه اندازی شده است. پیش از این نیز در ماه آوریل گروه هواپیمایی پیشرو خدمات خود را به مقصد شهر میامی آغاز نمود. سرویسی که دارای سه پرواز هفتگی بوده و تمامی پروازها توسط هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ Dreamliner انجام می شوند.

شهرهای نیویورک و واشنگتن نیز از دیگر مقاصد شرکت هواپیمایی Royal Air Maroc در کشور ایالات متحده ی آمریکا هستند. علاوه بر این ، شرکت هواپیمایی Royal Air Maroc در ماه دسامبر سال گذشته ی میلادی نیز اعلام نمود که در حال پیوستن به اتحادیه ی جهانی OneWorld می باشد. اتحادیه ای که جزء سه اتحادیه ی پروازی برتر جهان بوده و شامل ۱۴ عضو است. از مهم ترین اعضای این اتحادیه نیز می توان به شرکت هواپیمایی قطر ، شرکت هواپیمایی British Airways و شرکت هواپیمایی American Airlines اشاره نمود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + نه =

همچنین ببینید

بستن