اخبارویژه

مقر اصلی شرکت هواپیمایی Canada Jetlines اعلام شد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Canada Jetlines به صورت رسمی اعلام کرد که فرودگاه بین المللی ونکوور را به عنوان پایگاه اصلی پروازهای خود انتخاب نموده و پروازهایشان نیز با اتمام فصل تابستان آغاز می شوند.

شرکت هواپیمایی فوق العاده کم هزینه ی Canada Jetlines انتخاب فرودگاه بین المللی ونکوور را به عنوان پایگاه اصلی خود تایید و از انجام اقدامات لازم جهت شروع اولین سرویس از این فرودگاه خبر داد. لازم به ذکر است که اولین سرویس آنها نیز توسط هواپیمای ایرباس A320-200 انجام می شود.

علاوه بر موقعیت مطلوب و امکانات بالای فرودگاه ، شرکت هواپیمایی Canada Jetlines هزینه ها و نرخ های رقابتی فرودگاه را از دلایل اصلی خود جهت انتخاب آن دانسته است. فرودگاه بین المللی ونکوور از برنامه ای تحت نام ConnectYVR استفاده می کند. این برنامه هزینه هایی استاندارد برای پروازها و خدمات ترمینالی هر حامل هوایی تعیین کرده و خطوط هوایی را به افزایش بهره وری و خدمات خود در فرودگاه سوق می دهد. و این موضوع انگیزه ی اصلی شرکت هواپیمایی Canada Jetlines جهت انتخاب این فرودگاه به عنوان پایگاه اصلی خود بوده است.

به علاوه شرکت هواپیمایی Canada Jetlines از راه اندازی دیگر سرویس های خود در فرودگاه های Kelowna و Winnipeg در کانادا و فرودگاه های Puerto Plata ، Samaná El Catey و Las Américas در کشور جمهوری دومینیکن خبر داد.

شرکت هواپیمایی Canada Jetlines ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی تاسیس گردید. دفتر مرکزی این گروه نیز در شهر ونکوور کانادا قرار دارد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =