اخبارویژه

مرکز نوآوری لوفت هانزا پليكيشن تحرك RYDES را راه اندازي مي كند

به گزارش فلایت گلوبال، در شهرهای سراسر جهان، مردم به تدریج ماشین خود را رها می کنند و از ارائه خدمات تحرک جدید می توانند به آسانی از طریق تلفن هوشمند و برنامه کتاب بخوانند. با توجه به آنچه که آنها نیاز دارند و زمانی که به آن نیاز دارند، مردم به طور خودکار خودروها، دوچرخه، اسکوتر ها را می گیرند، تراموا را می گیرند و یا یک تاکسی به اشتراک می گذارند. فاصله های طولانی با قطار، اتوبوس یا هواپیما پوشیده شده اند. مهمتر از همه، انعطاف پذیری است.

تحت شعار “آرزوی حرکت شما”، مرکز نوآوری لوفت هانزا در حال حاضر RYDES را راه اندازی می کند، یک برنامه پاداش است که برای این روش جدید برای کسب درآمد، سود می برد. این برنامه برای اولین بار در اروپا است که برای هر سفر با یک سرویس تحرک پذیر دیجیتالی پاداش می دهد. این شامل به اشتراک گذاری دوچرخه در اتومبیل و خدمات به اشتراک گذاری eScooter بدون اشاره به اتوبوس و قطار حمل و نقل عمومی است. اسکوتر کیک به زودی اضافه خواهد شد.

با Rydes، ما یک نوع کاملا جدید از برنامه وفاداری را ارائه می دهیم که وفاداری به نوع حمل و نقل را تحمل نمی کند و در نتیجه به تغییر رفتار تحرک بخش هایی از نسل جوان، دیوانه وار است. با RYDES، ما آزمایش می کنیم برنامه جدیدی که در سه راه کلیدی قرار دارد: برای همه ارائه دهندگان تحرک کار می کند، این ۱۰۰ درصد دیجیتال است، پاداش ها برای گروه هدف اهدا می شود و می تواند به صورت شفاف و بسیار راحت مورد استفاده قرار گیرد “، رن براون، مدیر پروژه RYDES در مرکز نوآوری لوفت هانزا اين چنين اظهار نظر كرده است.

جمع آوری و بازخرید امتیاز برای پاداش به طور مستقیم از طریق برنامه RYDES به طور مستقیم کار می کند: کاربران بلیط های دیجیتال خود را اسکن می کنند و RYDES امتیاز را برای هر سفر به حساب شخصی خود می پردازند. از این جا می توان از مزایای مختلف آن بهره مند شد. علاوه بر دقیقه های رایگان با شرکای تحرک، کوپن های با پاداش شرکای يورووينگز آموريل ، تيندر ، درباره شما و آمازون، تخفیف برای عضویت در تناسب اندام یا یک قهوه سریع رایگان در راه کار وجود دارد.

کاربران همچنین می توانند نقاط اضافی را از طریق چالش های تحرک جمع آوری کنند. در “چالش بالادستی هوا” کاربران با پاداش فوری، اگر یک بلیط پرواز از يوروويگنز ، ايزي جت يا ريانا اير ، یا را آپلود کنند، پاداش می گیرند. در “حمل و نقل چالش” MILES پاداش رزرو وانت و ۱۰۰۰ امتیاز اضافی. هفت چالش اضافی به طور کامل انواع مختلف تحرک – از رانندگی با محیط زیست دوستانه به سفر از يك شهر به شهر ديگر را در بر می گیرد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 14 =