اخبارویژه

مذاکرات گسترده ایرفرانس با کارمندان اعتصاب کننده

ایرفرانس اعلام کرده است که مذاکرات گسترده ای با کارمندان خود شروع کرده است اما پیشنهادی از سوی اتحادیه به ایرفرانس ارائه نشده است.این شرکت هواپیمایی اعلام کرده است که یک نظرسنجی آنلاین از ۲۶ آوریل تا اول ماه اوت بر روی سایت خود قرار می دهد تا بتواند مشکلات را دقیق تر مورد بررسی قرار دهد.ایرفرانس از همه کارمندان خود دعوت کرده است تا در این نظرسنجی آنلاین شرکت کنند.

بنا بر اخبار رسیده ایرفرانس قرار است افزایش دستمزد ۷ درصدی را برای کارمندان خود پیشنهاد دهد.این تصمیم قرار بود از ۲۰ آوریل اجرایی شود اما ایرفرانس اعلام کرده است که موافقت اکثریت کارمندان را دریافت نکرده است و در عین حال می بایست از وضعیت بحرانی کنونی بیرون بیاید.

مدیرعامل ایرفرانس در این رابطه گفت:با وجود چنین وضعیت بغرنجی و این که ممکن است آینده ایرفرانس مورد تهدید قرار بگیرد تصمیم گرفتیم تا با تمامی کارمندان از طریق نظرسنجی آنلاین ارتباط برقرار کنیم و بتوانیم این مشکل را با وجود نظرات تمامی کسانی که این هواپیمایی را به رشد و جایگاه کنونی رسانده اند به سرانجام خوش برسانیم.

وی افزود:من نمی توانم این اعتصاب را درک کنم چون همه کارمندان در این اعتصاب شرکت نکرده اند.ما تضمین می دهیم که از طریق این نظرسنجی صدای تمامی کارمندان شنیده خواهد شد.

گفتنی است ایرفرانس خسارت ۹ روز اعتصاب را ۲۲۰ میلیون یورو تخمین زده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =