اخبارویژه

مذاکرات شرکت هواپیمایی امارات با مقامات کشور مکزیک

به گزارش فلایت گلوبال، با توجه به اخبار منتشر شده ، شرکت هواپیمایی امارات قصد دارد تا در آینده ای نزدیک سرویس روزانه ی خود را از فرودگاه بین المللی ابوظبی به فرودگاه بین المللی مکزیکوسیتی و بالعکس راه اندازی نماید. به علاوه فرودگاه Barcelona–El Prat نیز به عنوان واسطه ی این پرواز معرفی شده است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی امارات در رابطه با این موضوع می گوید: در حال حاضر مذاکرات ما با مقامات مربوطه در کشور مکزیک ادامه داشته و در صورت تایید تمامی جوانب ، این خدمات نیز فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز خواهند کرد.

طبق اطلاعات بدست آمده ، کشور مکزیک هیچ گونه پروازی به مقاصد مختلف در منطقه ی خاورمیانه ندارد. این در حالی است که شرکت هواپیمایی امارات در حال حاضر دارای سرویس های پروازی متعددی به مقاصد بوستون ، دالاس ، فورت لادردیل ، شیکاگو ، نیوآرک ، نیویورک ، هوستون ، اورلاندو ، سان فرانسیسکو ، لس آنجلس ، سیاتل ، تورنتو و واشنگتن در آمریکای شمالی می باشد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی ما بین دو کشور اسپانیا و مکزیک انجام نمی شود. شرکت هواپیمایی امارات ابتدا در سال ۱۹۸۵ میلادی تاسیس گردید. این گروه هواپیمایی بزرگترین حامل هوایی منطقه ی خاورمیانه بوده و به عنوان برترین شرکت هواپیمایی در جهان شناخته می شود.

دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی امارات در شهر دوبی قرار داشته و شبکه ی هوایی آن مقاصد متعددی را در سراسر جهان پوشش می دهد. ناوگان این گروه متشکل از ۲۷۲ فروند هواپیمای مدرن می باشد. لازم به ذکر است که گروه هواپیمایی پیشرو به صورت روزانه ۵۷۳ پرواز را در ۲۵۶ مسیر هوایی متفاوت و به ۱۵۶ مقصد مختلف در سراسر جهان مدیریت می کند.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =