اخبارویژه

مديران اجرايي Terrafugia، در ميانه تغييرات شركت را ترك مي كنند

به گزارش فلایت گلوبال، آنا و کارل دیتریش، یکی از بنیانگذاران Terrafugia، توسعه دهنده اتومبیل پرنده در ایالات متحده، در میان مسائلی چون از جمله بستن مرکز تحقیقاتی کالیفرنیا، از کار خودداری کرده اند.

شوهر و همسر و سه تن دیگر از فارغ التحصیلان موسسه فناوری ماساچوست Terrafugia را در سال ۲۰۰۶ تأسیس کردند. کارل دیتریش اخیرا مدیر ارشد فناوری بود، در حالی که آنا دیتریچ تا سال ۲۰۱۴ به عنوان مدير ارشد تجاری خدمت میکرد. ديتريش می گوید: “پس از ۱۳ سال شگفت انگیز با Terrafugia، در یک پیام ارسال شده در پروفایل لينكدين او تصمیم گرفته است که از شرکت كناره گيري كند.

گروه سرمايه گذاري ژيجيانگ جيلي، در اواخر ۲۰۱۸ شركت terrafugia شعبه ووبورن ماساچوست را خريداري كرد كه ماشين هاي لوتوس و ولو را توليد مي كردند. اين معامله باعث تقويت مالي و صنعتي گروه شده و باعث شد تا خودرو پرنده را در بازار مطرح كند.

با این حال، منابع نشان می دهد که در اوایل امسال، جيلي تصمیم گرفت پرسنل ارشد Terrafugia  را با کارکنان مستقر در چین جايگزين كند. اين قضيه نيز كريس جاران مدير اجرايي را شامل مي شد كه جايگزين چارلي جين شد. هوانگ بين به عنوان مدير مالي شركت منصوب شد. سایر پست های كليدي ایالات متحده شامل موارد زیر بود: كارهاي پشتباني و ادارات توسعه و بازرسی و تاسیساتي تحقیق و توسعه در  پتالوماي کالیفرنیا.تعداد کارمندان در ایالات متحده حدود دو سوم تا تقریبا ۶۰ کارمند كاهش يافت.

علی رغم تلاش های مکرر برای تماس با  مديران Terrafufia، مديرا شرکت حاضر به جوابگويي نبودند.   در آوریل ۲۰۱۸، تنها پنج ماه پس از خريدTerrafugia  جيلي وعده داده بود که در حال ایجاد ۱۳۰ کار جدید در ایالات متحده است. شركت Terrafugia در حال حاضر دو نوع هواپيما را توسعه مي دهد، هواپيماي دو صندلي كه امسال به مرحله بهره برداري مي رسد و هواپيماي مفهومي عمود و نشست پرواز كه TF-2 ناميده شده است.

این دومین طراحی جاه طلبانه است که دارای یک سیستم نیروی هیبریدی است که دارای هشت موتور الکتریکی است – شش نيروي عمودي و شش نيروي جفت ديگر براي وارد آوردن فشار و داك هايي براي فرودآمدن هواپيما. شركت Terrafugia مي گويد كه هواپيماي TF-2 مي تواند چهار مسافر يا ۶۵ كيلوگرم (۱۴۰۰ پوند) را تا ۱۶۱ نانومتر (۳۰۰ كيلومتر) حمل  كند.

مشخص نیست که آیا تغییرات شرکت، زمان بندی يا برنامه ها را تغییر داده است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 18 =