اخبارحوادث

ماجرای آدم ربایی و از زن مسافر

روز شنبه ۱۵ تیر فریبا ۳۶ ساله برای رفتن به کشور ترکیه، چمدانش را بست و قبل از حرکت با یک آژانس تلفنی تماس گرفت و یک خودرو برای رفتن به فرودگاه امام خمینی «ره» رزرو کرد.
خراسان نوشت: دو ساعت مانده بود تا هواپیما به سمت کشور ترکیه پرواز کند که راننده آژانس زنگ خانه را به صدا در آورد و فریبا با چمدان بزرگش از خانه اش در منطقه سعادت آباد خارج و سوار بر خودروی آژانس تلفنی شد.
همه چیز عادی به نظر می رسید تا این که یک پژو جلوی راه آن ها را گرفت و به راننده دستور داد تا در کنار اتوبان توقف کند.
فریبا و راننده از حرکت سه مرد سوار بر خودروی پژو شوکه شده بودند و خودرو در کنار اتوبان متوقف شد و در همین هنگام سه مرد جوان با چهره های فریبنده از خودرو پیاده شدند و ادعا کردند مامور هستند و دستور دادند تا فریبا همراه چمدانش سوار خودروی آن ها شود.
زن جوان هر چه پرسید علت این کار چیست ؟ مردان غریبه ادعا کردند باید همراه آن ها به اداره برود و همه چیز آن جا مشخص می شود و این در حالی بود که فریبا تاکید می کرد که تا یک ساعت دیگر هواپیما پرواز می کند اما مردان مرموز بی تفاوت بودند و به ناچار فریبا سوار خودروی آن ها شد.
سرقت میلیاردی از خانه
یک ساعت از رفتن فریبا با مردان غریبه گذشت که او با صدایی لرزان و وحشت زده با خواهرش تماس گرفت و از او خواست تا به خانه اش در منطقه سعادت آباد برود و قفل خانه را عوض کند.
خواهر فریبا با شنیدن این درخواست شوکه شد و وقتی فهمید سناریوی یک سرقت میلیاردی در حال رقم خوردن است به سرعت به خانه خواهرش رفت اما دیگر دیر شده بود و دزدان با حضور در خانه فریبا دست به سرقت طلا، پول و …زده بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =