اخبار

لغو پروازهای دو روز اخیر اهواز به دلیل بدی هوا

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: به دلیل وضع بد جوی و کاهش دید در فرودگاه اهواز در دو روز اخیر ۷ پرواز از تهران به این فرودگاه انجام نشده است.

به گزارش فلایت گلوبال، رضا جعفرزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما افزود: در روز ششم و هفتم آذر تعداد ۷ پرواز از تهران به فرودگاه اهواز به دلیل بدی هوا لغو شده است.

وی گفت: این پروازها که از شرکت های ماهان، زاگرس، کاسپین، ایران ایر تور و قشم ایر بوده است به دلیل ادامه هوای بد در فرودگاه اهواز امکان جایگزین شدن با پروازی دیگر را نداشت و بالاجبار پس از مطلع کردن مسافرین پروازها را لغو کردند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور افزود: البته شرکت های هواپیمایی هزینه بلیت مسافران را در صورت لغو شدن پرواز از سمت شرکت به صورت کامل به آنها بازپرداخت می کنند اما اگر مسافری اصرار داشته باشد که در همان روز به شهر مورد نظر خود پرواز کند شرکت هواپیمایی موظف است تا در صورت وجود پرواز در شرکت های دیگر برای این مسافرها جا رزرو کند.

جعفرزاده گفت: در صورتی که مسافری به لغو شدن پرواز معترض باشد می تواند با مراجعه به رئیس ایستگاه هر شرکت هواپیمایی که از آن بلیت تهیه کرده از آنها درخواست پرواز دیگری را کند و رئیس های ایستگاه شرکت های هواپیمایی موظف به جلب رضایت مشتریان چه از طریق استرداد وجه بلیت و چه از طریق گرفتن پروازی دیگر برای اینکه مسافر از سفر جا نماند، هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 17 =