اخبارویژه

قطر ايرويز افتتاح دفتر جدید در مسقط با شام مهمانی حضور وزیر مسئول امور خارجه سلطان عمان را جشن مي گيرد

به گزارش فلایت گلوبال، دوحه، قطر- قطر ايرويز – دفتر جدید خود را در مسقط با شام مهیجی پر زرق و برق روز دوشنبه، ۲۵ مارس در هتل مسقط كمپن اسكي افتتاح كرد.

قطر ایرلاینز در روز دوشنبه مراسم برداشت روبان را به طور رسمی به انجام رساند و دفتر جدیدی را با حضور سفیر دولت قطر در سلطان عمان، معاون ارشد آقای علی بن فهد الهجری، مدیر اجرایی فرودگاه های عمان، شیخ ایمان احمد سلطان آل حسنی؛ H.E  آقای آل بیکر و تعدادی از مقامات دولتی و شرکای تجاری عمان افتتاح كرد.

سخنرانی در رویداد جشن، H.E. آقای آل بیکر گفت: ما برای جشن گرفتن روابط طولانی مدت و مهم بین المللی، قطر ايرويز با سلطان عمان شرکت می کنیم. عمان همیشه یک بازار کلیدی برای ما است، با ۷۰ پرواز مستقیم به سه مقصد در عمان، و همچنان در آینده خواهد بود. امشب ما به تعهد ما نسبت به بازار عمانی برمی گردیم، همانطور که ما در جشن افتتاح دفتر زیبای جدید ما در مسقط جشن می گیریم. ما نمی توانیم در این شب با شرکای عمانی ما این افتخار را داشته باشیم تا این رویداد را به نمایش بگذاریم.

هواپيمايي ملي قطر از سال ۲۰۰۰، زمانی که اولین بار خدمات مستقیم به پایتخت عمان، مسقط را آغاز کرد، به عمان سفر کرده است. در سال ۲۰۱۳، صلاله به شبکه گسترش شبکه های هواپیمایی به عنوان مقصد دوم اضافه شد و پس از آن صحار در سال ۲۰۱۷ بود.

شرکت هواپیمایی قطر چندین جایزه به نام “بهترین کلاس کسب و کار در جهان” توسط جوایز جهانی هواپیمایی ۲۰۱۸ به نام Skytrax در اختیار سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی قرار گرفت. این نیز به عنوان بهترین صندلی کسب و کار کلاس، “بهترین خطوط هوایی در خاورمیانه” و “بهترین کلاس هواپیما در کلاس جهانی” نامگذاری شد.

از طریق جایزه برنده جایزه فرودگاه بین المللی حمد در دوحه، قطر ایرلاینز از مسافران عمان به بیش از ۱۶۰ مقصد در سراسر شش قاره به طور یکپارچه متصل می شود. این شرکت چندین مقصد هیجان انگیز جدید در سال ۲۰۱۹، از جمله لیسبون، پرتغال مالت؛ رباط، مراکش؛ داوائو، فیلیپین؛ لنگكاوي ، مالزی؛ ازمیر، ترکیه؛ و موگادیشو، سومالی را راه اندازی خواهد کرد.

درباره قطر ايروويز

قطر ایرویز، حامل ملی قطر، با بیش از ۲۰ سال از مکان های رفتن به همراه مسافران در بیش از ۱۶۰ مقصد کسب و کار و اوقات فراغت خود در کشتی ناوگان مدرن بیش از ۲۵۰ هواپیما، جشن می گیرد. شرکت هواپیمایی سریعترین رشد جهان در سال جاری، از جمله لیسبون، پرتغال، تعدادی از مقصد جدید هیجان انگیز را به شبکه رو به رشد خود اضافه خواهد کرد. مالت؛ رباط، مراکش؛ لنگكاوي ، مالزی؛ داوائو، فیلیپین؛ ازمیر، ترکیه؛ و موگادیشو، سومالی.

شرکت هواپیمایی قطر چندین جایزه به نام “بهترین کلاس کسب و کار در جهان” توسط جوایز جهانی هواپیمایی ۲۰۱۸ به نام “Skytrax” در اختیار سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی قرار گرفت. این شرکت همچنین به نام «بهترین هواپیمایی در خاورمیانه»، «بهترین کلاس هواپیما در جهان» و «بهترین کلاس بيزينس»، تجربه جدید کلاس بيزينس به نام Qsuit رسميت شناخته شده است. قطر ايرويز، چهار بار عنوان هواپيمايي Skytrax Airline of  را به عنوان هواپيمايي برتر كسب كرده است.

Qsuite،  خدمات ثبت شده قطر ايروويز ، نخستین تخت دو نفره در کلاس کسب و کار و همچنین پانل های حفظ حریم خصوصی است که اجازه می دهد مسافران در صندلی های مجاور، اتاق شخصی خود را ایجاد کنند، اولین نوع خود در صنعت است.

قطر ایرلاینز اولین گیرنده خلیج برای پیوستن به اتحاد جهانی هواپیمایی وان ورلد بود و مسافران خود را از بیش از ۱،۰۰۰ فرودگاه در بیش از ۱۵۰ کشور با ۱۴۲۵۰ روز خروج از مزایای بهره برد.

Oryx One، سیستم سرگرمی Qatar Airways در پرواز، مسافرین را با حداکثر ۴،۰۰۰ گزینه سرگرمی از آخرین فیلم های فانتزی، مجموعه جعبه تلویزیون، موسیقی، بازی ها و خیلی چیزهای دیگر ارائه می دهد. مسافران پروازی Qatar Airways که توسط B787، B777، A350، A380، A319 پرواز می کنند و هواپیماهای A320 و A330 را انتخاب می کنند همچنین می توانند با استفاده از بی سیم Wi-Fi هواپيما شرکت هواپیمایی برنده جایزه و با استفاده از خدمات GSM، با دوستان و خانواده خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

  قطر ايرويز با افتخار پشتیبانی از تعدادی از ابتکارات بین المللی و محلی هیجان انگیز اختصاص داده شده به غنی سازی جامعه جهانی که در خدمت است. قطر ایرویز، شریک رسمی فیفا، حامی رسمی بسیاری از رویدادهای ورزشی بالا است، از جمله جام جهانی ۲۰۲۲، که منعکس کننده ارزش های ورزشی به عنوان وسیله ای برای جمع آوری افراد است، چیزی که در اصل پیام تبلیغاتی شرکت هواپیمایی است  – باهم به مكان هايي برويد.

قطر ايرويز كارگو یکی از حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی بین المللی، بیش از ۶۰ مقصد حمل و نقل را در سراسر جهان از طریق مرکز جهانی دوحه در اختیار دارد و همچنین در بیش از ۲۵۰ هواپیما به بیش از ۱۶۰ مقصد اصلی تجارت و تفریح در سراسر جهان می پردازد. ناوگان حمل و نقل Qatar Airways شامل دو فروند Boeing 747-8، ۱۵ فروند Boeing 777 و هشت فروند ایرباس A330 می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =