اخبارحوادث

فرود اضطراری هواپیمایی که مسافران را منجمد کرد

مسافران یکی از هواپیماهای شرکت آمریکایی یونایتد ایرلاین بعد از یک فرود اضطراری در کانادا و ۱۴ ساعت معطلی، از شرایط بسیار بد و یخ زدگی خود خبر دادند.

به گزارش فلایت گلوبال به نقل از india today ، توییت‌های منتشر شده از سوی مسافرانی که در یکی از هواپیماهای شرکت آمریکایی یونایتد ایرلاین در سرمای فوق العاده زیاد و درجه هوای زیر صفر گیر افتاده بودند، حاکی از شرایط بسیار بدی و وحشتناکی است که آنها تجربه کرده بودند.

این پرواز که به دلیل مشکل ناگهانی و پزشکی که برای یکی از مسافران پرواز آمریکا به هنگ کنگ مختل شد، خلبان هواپیماهی مذکور مجبور شد در یکی از نزدیک‌ترین فرودگاههای اطراف در کانادا فرود اضطراری کند و مسافری که نیاز به مداوا و نگهداری‌های مخصوص پزشکی بود را پیاده کند. اما در همین حین یکی از درب‌های هواپیما با مشکل مواجه شد و متخصصان و مسئولان فنی بعد از ساعت‌ها تلاش محبور شدند که درب را به کلی تعویض کنند و همین امر نیز موجب شد با باز ماندن درب هواپیما، دمای هوای داخل کابین با دمای زیر صفر درجه هوای بیرون یکی شده و موجب یخ زدگی مسافران شود.

بر اساس توییت‌های منتشر شده از سوی مسافرانی که در این پرواز حضور داشته‌اند، اتفاقاتی که در داخل هواپیما یکی پس از دیگری رخ می داد، درست همانند ژانر وحشت، اکشن و کارآگاهی بسیاری از فیلم‌های سینمایی آمریکایی شده بود و آنها نمی توانستند شرایط بد و غیرقابل تحمل داخل این هواپیما و اقدامات نابخردانه کادر پرواز و مسئولان فرودگاهی را باور و تحمل کنند.

آنها بر این باورند که دمای زیر صفر داخل کابین هواپیما، تمام شدن تمام ذخایر غذایی، معطل شدن ۱۴ ساعته و گیر افتادن در یک فرودگاه کانادایی که اجازه تخلیه و پیاده شدن مسافران یخ زده را نمی داد، همه و همه موجب خشم آنها شده بود.

در نهایت شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاین مجبور شد یک هواپیمای دیگر را راهی کانادا کند تا مسافران گیر افتاده را به مبدا پرواز یعنی ایالات متحده آمریکا بازگردانده تا در صورت تمایل، در یک پرواز دیگر و با بازپرداخت کل مبلغ بلیت و پرداخت خسارات وارده بعلت تاخیر و شرایط نامناسب پرواز به هنگ کنگ فرستاده شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 9 =