اخبارویژه

شرکت هواپیمایی S7 Airlines هواپیمای جدید خود را تحویل گرفت

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی S7 Airlines به صورت رسمی اعلام کرد که اولین فروند از هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ Max را تحویل گرفته است. گروه هواپیمایی S7 Airlines اعلام کرده است که هواپیمای جدید به زودی در شهر Novosibirsk مستقر شده و از هفته ی جاری فعالیت خود را در مسیر هوایی دو شهر مسکو و چیتا آغاز خواهد کرد.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ Max متعلق به گروه S7 Airlines دارای ۱۷۶ صندلی بوده که از این تعداد ۸ صندلی در کلاس بیزینس قرار گرفته اند. هم چنین گروه S7 Airlines خاطر نشان کرده است که هواپیمای جدید تحت برند شرکت هواپیمایی Globus Airlines فعالیت خود را آغاز می کند. شرکتی که در حال حاضر مجهز به هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ نیز می باشد.

آقای Vadim Klebanov ، رئیس شرکت هواپیمایی Globus Airlines می گوید: هواپیمای جدید بوئینگ ۷۳۷ Max از یک شرکت اجاره دهنده ی آمریکایی تحت نام Air Lease بدست آمده و از ویژگی های برجسته ی آن می توان به راحتی بیشتر در حین پرواز و سروصدای تولیدی کمتر اشاره نمود.

شرکت هواپیمایی S7 Airlines قصد دارد تا در طی دو سال آینده تعداد ۱۱ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ Max را بدست آورد. به علاوه این گروه اولین حامل هوایی در کشور روسیه است که توانسته نسخه ی جدید هواپیمای ایرباس مدل A320neo را خریداری کند.

تاسیس شرکت هواپیمایی S7 Airlines به سال ۱۹۹۲ باز می گردد. این شرکت هواپیمایی از سال ۲۰۰۴ بزرگترین اپراتور پروازهای داخلی در کشور روسیه بوده و پروازهای آن به صورت روزانه تعداد ۸۷ مقصد مختلف را سرویس دهی می کنند. لازم به ذکر است که دفتر مرکزی این گروه در شهر Novosibirsk قرار داشته و قطب اصلی پروازهای آن نیز فرودگاه های Tolmachevo و Moscow Domodedovo می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سه =