اخبارویژه

شرکت هواپیمایی Ryanair UK گواهینامه ی عملیاتی خود را دریافت کرد

به گزارش فلایت گلوبال،شرکت هواپیمایی Ryanair UK به صورت رسمی اعلام کرد که گواهینامه ی عملیاتی آنها توسط سازمان هواپیمایی کشور انگلیس مورد تایید قرار گرفته است.

آقای Juliusz Komorek ، مدیر ارشد تنظیم حقوق این شرکت می گوید: ما از تصمیم سازمان هواپیمایی کشور انگلیس مبنی بر تایید گواهینامه ی عملیاتی گروه Ryanair UK بسیار خوشحال هستیم. با استفاده از این گواهینامه ما قادریم به مسیرهای داخلی کشور انگلیس و یا دیگر مسیرهای خارج از اتحادیه ی اروپا سرویس دهیم.

به علاوه طبق اخبار منتشر شده ، این شرکت اولین فروند از هواپیمای بوئینگ B737-800 خود را تحویل گرفته است. این هواپیما از سوی شرکت اصلی Ryanair به گروه هواپیمایی پیشرو تحویل داده شده است.

شرکت هواپیمایی Ryanair نیز خاطر نشان می کند که گواهینامه ی صادر شده برای شعبه ی آنها در کشور انگلیس در صورت هر اتفاقی در معاهده ی Brexit دارای اعتبار بوده و پروازهای آنها بدون هیچ مشکلی ادامه پیدا خواهد کرد.

طبق اطلاعات بدست آمده ، کشور انگلیس یکی از کلیدی ترین بازارها برای گروه هواپیمایی Ryanair می باشد. با توجه به آمار منتشر شده ۱۷٫۸۱ درصد از فروش صندلی های این حامل هوایی متعلق به کشور انگلیس بوده و این در حالی است که ۸٫۷۱ درصد از عملیات های پروازی این گروه از فرودگاه های کشور انگلیس انجام می شود.

جالب است بدانید که گروه هواپیمایی Ryanair تعداد ۱۵۴ پرواز داخلی را به صورت هفتگی و در خاک کشور انگلستان مدیریت می نماید. شرکت هواپیمایی Ryanair UK نیز واحد کم هزینه ی گروه Ryanair در کشور انگلیس بوده و برای رقابت مستقیم با دیگر حامل های هوایی ارزان قیمت فعال در این کشور راه اندازی شده است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =