اخبارویژه

شرکت هواپیمایی Portugália Airlines به دنبال رشد ناوگان خود تا سال ۲۰۲۰

به گزارش فلایت گلوبال، آقای Valter Fernandes ، رئیس شرکت هواپیمایی Portugália Airlines در طی مصاحبه ای می گوید که در حال بررسی گزینه های پیشرو برای خرید هواپیماهای جدیدی با ظرفیت ۱۱۰ الی ۱۴۰ صندلی هستند تا بتوانند آنها را جاگزین هواپیماهای EMB-190 و EMB-195 نمایند.

وی می گوید: امیدوار هستیم که در آینده بتوانیم جت هایی جدید را به ناوگان خود اضافه کنیم. ما به دنبال هواپیماهایی با ظرفیت ۱۱۰ الی ۱۴۰ صندلی هستیم. ما قطعا به دنبال خرید یک نوع هواپیما خواهیم بود زیرا در حال حاضر ناوگان هوایی بزرگی نداریم تا بتوانیم تا چندین تولید کننده را به صورت همزمان توجیه کنیم. هم اکنون تمرکز ما بر روی افزایش هواپیماهایی با ظرفیت زیر ۱۴۰ صندلی است. البته این افزایش قطعا تا سال آینده ی میلادی تحقق نخواهد یافت اما به احتمال بسیار زیاد تا سال ۲۰۲۰ می توانیم اهداف خود را به سرانجام برسانیم.

البته آقای فرناندز در رابطه با خرید هواپیماهایی نظیر Embraer E2 و یا Airbus A220 نظری نداده است. هواپیماهایی که با توجه به اهداف آنها می توانند گزینه ای مناسب برای خریداری باشند.

با توجه به اطلاعات بدست آمده ، ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی Portugália Airlines مجهز به ۹ فروند هواپیمای EMB-190LR و ۴ فروند هواپیمای EMB-195AR بوده و تحت برند TAP Express سرویس هایی را به مقصد لیسبون مدیریت می کند. به علاوه این گروه هواپیمایی پروازهایی را از مبدا پورتو به مقاصد لندن ، زویخ و مادرید انجام می دهد.

شرکت هواپیمایی Portugália Airlines ابتدا در تاریخ ۲۵ جولای سال ۱۹۸۸ میلادی تاسیس گردید. دفتر مرکزی این شرکت هم اکنون در شهر لیسبون واقع شده و قطب اصلی پروازهای آن نیز دو فرودگاه شهر لیسبون و پورتو هستند. لازم به ذکر است که این گروه یکی از شرکت های وابسته به کمپانی TAP Air پرتغال می باشد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دوازده =