اخبارویژه

شرکت هواپیمایی Loganair سرویس های گروه BMI Regional را ادامه می دهد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی Loganair به صورت رسمی اعلام کرد که ۵ سرویس گروه BMI Regional را ادامه می دهد. لازم به ذکر است که این دو گروه به عنوان شریک رسمی یکدیگر شناخته می شوند و هردوی آنها زیر نظر گروه Airline Investments فعالیت می کنند.

شرکت هواپیمایی BMI Regional که پیش از این تحت برند Flybmi فعالیت می کرد. سرویس های خود را در تاریخ ۱۶ فوریه به صورت کامل متوقف نمود. گروه هواپیمایی Loganair خاطر نشان می کند که این ۵ سرویس را در شرایطی امن ادامه می دهد. طبق اطلاعات بدست آمده ، از ۵ سرویس مذکور سه سرویس از مبدأ شهر Aberdeen و دو سرویس دیگر از مبدأ شهر Newcastle هستند.

مسیرهای Aberdeen به Bristol ، Esbjerg و Oslo مجددا از تاریخ ۴ مارس راه اندازی می شوند. به علاوه مسیرهای Newcastle به Stavanger و Brussels نیز مجددا از تاریخ ۲۵ مارس راه اندازی خواهند شد.

آقای Jonathan Hinkles ، مدیرعامل شرکت هواپیمایی Loganair می گوید: گروه ما باز هم شبکه ی هوایی وسیع شرکت BMI Regional را بررسی کرده و سرویس هایی را که با استراتژی ما هماهنگ باشند را انتخاب خواهد کرد.

وی می افزاید: به علاوه گروه ما در تلاش است تا فرصت های شغلی جدیدی را برای خلبانان ، خدمه ، کارمندان و مهندسان شرکت BMI Regional فراهم کرده و به نوعی در این بخش خود را تقویت نماید.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی Loganair متشکل از هواپیماهای Saab 2000 ، Saab 340 و مدل های مختلف هواپیمای Embraer ERJ است و از این نظر بسیار شبیه به گروه BMI Regional می باشد.

شرکت هواپیمایی Loganair ابتدا در سال ۱۹۶۲ میلادی تاسیس گردید. دفتر مرکزی این گروه در شهر گلاسکو اسکاتلند قرار داشته و فرودگاه بین المللی گلاسکو نیز به عنوان قطب اصلی پروازهای این حامل هوایی شناخته می شود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =