اخبارویژه

شرکت هواپیمایی ATSG به دنبال خرید هواپیماهای جدید است

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی ATSG به صورت رسمی اعلام نمود که برای خرید ۲۰ فروند هواپیمای بوئینگ B767-300 قراردادی را با کمپانی Jetran به امضاء رسانده است. هم چنین این گروه انتظار دارد که تعداد هواپیماهای مذکور طی ۳ سال آینده به آنها تحویل داده شود.

۲۰ فروند هواپیمای بوئینگ B767-300 لحاظ شده در این قرارداد هم اکنون تحت اختیار شرکت هواپیمایی American Airlines هستند. تمامی هواپیماهای پیشرو بین سال های ۱۹۹۳ الی ۲۰۰۳ میلادی تولید شده و از موتور General Electric CF6 استفاده می کنند.

شرکت هواپیمایی ATSG انتظار دارد ۶ فروند از سفارشات خود را ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی و سپس مابقی آنها را تا سال ۲۰۲۱ میلادی تحویل گیرد. خرید این تعداد هواپیمای بوئینگ B767-300 بخشی از هدف کمپانی ATSG برای گسترش تعداد این مدل از هواپیما در ناوگان خود می باشد. این شرکت در حال حاضر دارای ۳۹ فروند هواپیمای بوئینگ B767-300 بوده و با سفارشات جدید آنها این تعداد تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی به ۵۹ فروند خواهد رسید.

طبق اطلاعات بدست آمده ، شرکت هواپیمایی ATSG دارای ۶ فروند دیگر از هواپیمای بوئینگ B767-300 می باشد که در حال حاضر تحت اختیار گروه هواپیماییOmni Air International یکی از شرکت های وابسته به این کمپانی است.

شرکت هواپیمایی ATSG یک حامل فعال در حوزه ی حمل و نقل محموله های هوایی می باشد. این گروه متعلق به کشور ایالات متحده ی آمریکا بوده و شامل تعدادی گروه زیر مجموع نیز است.

از عمده فعالیت های این گروه هواپیمایی می توان به حمل و نقل بار ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، عملیات های سوخت رسانی ، اجاره ی هواپیما ، سرویس های هوایی ، مدیریت تخصصی حمل و نقل و خدمات زمینی فرودگاه ها اشاره نمود.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =