اخبارویژه

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا به دنبال استخدام کارمندان بیشتر در سال ۲۰۱۹ میلادی

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی لوفتهانزا به دنبال استخدام حدود ۵۵۰۰ کارمند جدید در بخش های مختلف خود خواهد بود. طبق اخبار منتشر شده ، این گروه هواپیمایی به دنبال استخدام بیش از ۱۳۰۰ خدمه ی پرواز در دو مرکز مونیخ و زوریخ می باشد.

هم چنین حامل هوایی پیشرو حدود ۱۲۰۰ کارمند جدید را برای مراکز فرانکفورت و مونیخ در نظر گرفته است.به علاوه ، در سال ۲۰۱۹ میلادی تعداد ۵۰۰ خلبان آموزشی توسط گروه هواپیمایی لوفتهانزا پذیرفته شده و کلاس های فراگیری پرواز خود را در آکادمی پرواز اروپا آغاز خواهند کرد.

خانم Bettina Volkens ، مدیر اجرایی امور انسانی و حقوقی شرکت هواپیمایی لوفتهانزا می گوید: روند پیشرو نشان می دهد که شرکت هواپیمایی لوفتهانزا یکی از محبوب ترین مراکز جهت پیدا کردن شغل می باشد. کارکنان فعال در گروه ما از ۱۴۷ کشور مختلف در کنار یک دیگر جمع شده اند و این تنوع تنها در زبان متفاوت آنها خلاصه نخواهد شد. تمامی مردان و زنان شاغل در گروه ما از فرصت هایی یکسان برخوردار هستند و این هدفی است که شرکت لوفتهانزا و شخص من برای آن تلاش کرده ایم. شرکت ما دارای محیطی حرفه ای و جذاب بوده و آموزش هایی مطابق با استاندارد ها را به کارکنان خود ارائه می دهد. هم چنین گروه ما همواره به جذب کارکنان جوان و پیدا کردن استعدادهای شاخص متعهد خواهد بود.

گروه مهندسی شرکت لوفتهانزا نیز در سال جدید میلادی رشد قابل توجهی خواهد داشت. این گروه به دنبال ۱۲۰۰ همکار جدید خواهد بود. که از این تعداد چند صد نفر در بخش عملیاتی ، ۴۰۰ کارمند مستقیم و بیش از ۲۰۰ کارآموز پذیرفته می شوند. به علاوه گروه هواپیمایی لوفتهانزا به دنبال استخدام ۶۰۰ متخصص فناوری اطلاعات می باشد تا بتواند در این زمینه به بالاترین استانداردهای جهانی دست یابد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =