اخبارویژه

شرکت هواپیمایی قطر اسپانسر رسمی Qatar International Food Festival 2019 خواهد بود

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی قطر به صورت رسمی اعلام کرد که اسپانسر جشنواره ی جهانی غذا قطر در سال جاری میلادی می باشد. در این جشنواره بیش از ۲۰ نفر از برترین سرآشپزهای جهان حضور داشته و با مهارت و هنر فوق العاده ی خود میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود.

خانم Salam Al Shawa ، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات شرکت هواپیمایی قطر می گوید: شرکت هواپیمایی قطر از حضور در دهمین دوره ی جشنواره ی جهانی غذا قطر بسیار خوشحال بوده و از همکاری با برترین استادان آشپزی در جهان هیجان زده است. گروه هواپیمایی قطر به این رویداد منحصربفرد افتخار کرده و با خدمات گوناگون میزبان بازدیدکنندگان جشنواره خواهد بود.

شورای ملی گردشگری قطر در طی چند سال اخیر و با راه اندازی جشنواره ی QIFF سعی در گسترش جاذبه های گردشگری کشور قطر دارد. به علاوه با سازماندهی مناسب جشنواره در بخش های مختلف ، هر ساله بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر جهان از این رویداد دیدن می کنند.

آقای Rashed Al Qurese ، یکی از اعضای شورای ملی گردشگری قطر می گوید: رویداد QIFF در ده سال گذشته همواره فرهنگ و تجربیات کشور قطر را به دیگر مردم سراسر جهان انتقال داده و امروزه به یک مراسم نمادین در کشور تبدیل شده است. جشنواره ی QIFF در حال حاضر یکی از استراتژی های مهم ما جهت گسترش صنعت گردشگری کشور می باشد.

جشنواره ی جهانی غذا قطر از تاریخ ۲۰ الی ۳۰ مارس سال جاری میلادی برگزار خواهد شد. این جشنواره شامل ۱۵۰ غرفه غذایی و تئاترهای پخت و پز بوده و بسیاری از کارآفرینان مواد غذایی در آن حضور دارند. به علاوه این جشنواره برای نگهداری کودکان شما و سرگرم کردن آن فضایی اختصاصی را ایجاد کرده است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 8 =