اخبارویژه

شرکت هواپیمایی قطر اسپانسر جدید باشگاه Boca Juniors خواهد بود

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی قطر به صورت رسمی اعلام کرد که اسپانسر رسمی و جدید باشگاه محبوب و مشهور Boca Juniors خواهد بود. طبق این قرارداد که در ماه می به امضاء رسیده است. شرکت هواپیمایی قطر تا فصل ۲۰۲۱/۲۰۲۲ اسپانسری این باشگاه آرژانتینی را برعهده خواهد داشت.

آقای Akbar Al Baker ، معاون مدیر اجرایی گروه هواپیمایی قطر می گوید: ما بسیار خوشحال هستیم که همکاری خود را با باشگاه Boca Juniors آغاز کرده ایم. به عنوان یک شرکت هواپیمایی مفتخر هستیم که روابط خود را با آمریکای جنوبی تقویت کنیم و این موضوع نیز نشان دهنده ی تعهد ما به مسافران این منطقه می باشد. باشگاه Boca Juniors یکی از تیم های مشهور در منطقه آمریکای جنوبی بوده و همکاری ما با آنها سبب گسترش نام تجاری ما در این منطقه خواهد شد.

آقای Daniel Angelici ، مدیر باشگاه Boca Juniors می گوید: ما خوشحال هستیم که شرکت هواپیمایی قطر اسپانسر اصلی باشگاه ما است. این همکاری استراتژیک برای هر دو طرف بوده و سبب تقویت مرزهای ما در خارج از منطقه خواهد شد.

شرکت هواپیمایی قطر در سال ۲۰۱۰ پروازهای روزانه ی خود به پایتخت دو کشور آرژانتین و برزیل یعنی Buenos Aires و São Paulo را راه اندازی نمود. سپس در سال ۲۰۱۶ برای تقویت همکاری استراتژیک خود با منطقه ی آمریکای جنوبی توانست ۱۰ درصد از سهام شرکت هواپیمایی LATAM Airlines را تصاحب کند.

شرکت هواپیمایی قطر یکی از بزرگترین حمایت کنندگان جامعه ورزشی در بخش های مختلف می باشد. این شرکت علاوه بر اسپانسری باشگاه Boca Juniors ، یکی از اسپانسرهای اصلی دو باشگاه مشهور و بزرگ رم و بایرن مونیخ نیز می باشد. به علاوه این گروه هواپیمایی همواره یکی از شرکای مهم در رویدادهای ورزشی مانند المپیک ، بازی های آسیایی و غیره نیز است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفت =