اخبارویژه

شرکت هواپیمایی امارات به زودی کانال های تلویزیونی جدیدی را راه اندازی می کند

به گزارش فلایت گلوبال، گروه هواپیمایی امارات به صورت رسمی اعلام کرد که دو کانال تبلیغاتی جدید را به زودی راه اندازی می کند. این کانال های تبلیغاتی امکانات ، خدمات و دیگر جاذبه های شهر دوبی و کشور امارات را به مسافران و مشتریان شرکت هواپیمایی معتبر امارات معرفی کرده و به شکلی موثر سبب افزایش میزان درآمد کلی صنایع مختلف کشور امارات می شود.

دو کانال تبلیغاتی پیشرو از ماه دسامبر فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده و در حوزه های سرگرمی ، غذایی ، گردشگری و عملیاتی تبلیغات گسترده ای را انجام خواهند داد. مسافران گروه هواپیمایی امارات می توانند با بهره مندی از کانال های پیشرو با امکانات و جاذبه های کشور امارات آشنا شده و از موارد دلخواه خود نیز اطلاعات بیشتری کسب کنند.

مسافران می توانند اطلاعات کاملی در رابطه با هتل ها ، رستوران ها ، سرگرمی ها و سایر جاذبه های دوبی و دیگر شهرهای امارات کسب کرده و در طول سفر خود با مراجعه به موارد دلخواه از امکانات منحصربفرد آنها لذت ببرند. و تمامی این موارد از طریق کانال هایی اختصاصی که گروه هواپیمایی امارات در نظر گرفته است قابل دسترس خواهد بود.

آقای Patrick Brannelly ، مدیر عملیاتی بخش تجربه ی مشتری در گروه هواپیمایی امارات می گوید: گروه ما همواره به دنبال راهی جدید برای تبلیغ امکانات موجود در شهر دوبی و کشور امارات بوده و راه اندازی دو کانال جدید نیز راهی مقرون به صرفه برای رسیدن به این هدف می باشد. شاید جلسه ای مهم در شهر دوبی داشته باشید و بخواهید آن را در رستورانی مجلل برگزار کنید و یا شاید بخواهید برای تعطیلات خود برنامه ریزی نمایید. دو کانال تبلیغاتی پیشرو به همین منظور راه اندازی شده اند تا بتوانند شما را در انتخاب نهایی خود همراهی کنند.

کانال های تبلیغاتی جدید شامل ویدئوهای ۶۰ الی ۱۲۰ ثانیه ای از امکانات و صنایع موجود در دوبی و سایر شهرهای امارات بوده و به شکلی موثر در بازار کار و درآمد مردم محلی امارات تاثیر خواهد داشت.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سه =