اخبارویژه

شرکت هواپیمایی اتحاد از هواپیمای جدید خود در سرویس شهر رم استفاده خواهد کرد

به گزارش فلایت گلوبال، شرکت هواپیمایی اتحاد به صورت رسمی اعلام کرد که از تاریخ ۱ ژوئن سال جاری میلادی از هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۱۰ جدید خود در سرویس ابوظبی-رم استفاده خواهد کرد.

با توجه به اطلاعیه­ی گروه هواپیمایی اتحاد ، پرواز صبح سرویس روزانه­ی ابوظبی-رم توسط هواپیمای بوئینگ دو طبقه ­ی ۷۸۷-۱۰ انجام شده و سپس پرواز شب توسط هواپیمای بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ER انجام خواهد شد. به علاوه این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که از تاریخ ۱ جولای دو پرواز روزانه به شهر فرانکفورت توسط هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner انجام می­شود.

هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۹ Dreamliner متعلق به شرکت هواپیمایی اتحاد ، مجهز به نسل بعدی کلاس­های پروازی اکونومی و بیزینس خواهد بود. این هواپیما دارای ۲۹۹ صندلی بوده که از این تعداد ۲۷۱ صندلی در کلاس اکونومی و ۲۸ صندلی در کلاس بیزینس قرار گرفته­اند.

از طرفی هواپیمای بوئینگ ۷۸۷-۱۰ این حامل هوایی ، دارای ۳۳۶ صندلی بوده که از این تعداد ۳۰۴ صندلی هوشمند در کلاس اکونومی و ۳۲ صندلی نیز در کلاس بیزینس حضور دارند.

آقای Robin Kamark ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی اتحاد می­گوید: دو شهر رم و فرانکفورت جزء مهم­ترین مقاصد شبکه­ی هوایی شرکت اتحاد بوده و از محبوبیت بالایی در میان مسافران تجاری و گردشگری برخوردار هستند. با معرفی ناوگان هوایی پیشرفته­ی سری ۷۸۷ و استفاده از قابلیت­های مدرن آن ، تجربه­ای لذت­بخش و منحصربفرد در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

شرکت هواپیمایی اتحاد ابتدا در سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس گردید. این گروه به عنوان حامل هوایی ملی کشور امارات شناخته شده و به عنوان چهارمین گروه هواپیمایی برتر منطقه­ی خاورمیانه نیز شناخته می­شود.

دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی اتحاد در شهر ابوظبی قرار داشته و فرودگاه بین المللی ابوظبی نیز به عنوان قطب اصلی پروازهای این حامل هوایی شناخته می­شود. از طرفی شبکه­ی هوایی این گروه مقاصدی در خاورمیانه ، اروپا ، آمریکا ، آفریقا ، آسیا و استرالیا را پوشش می­دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =