اخبارویژه

شركت بريتيش ايرويز روز مادر را مادرانه پرواز مي كند

به گزارش فلایت گلوبال، پیش از روز مادر (۳۱ مارس) بريتيش ايرويز، پرواز ویژه ای را به وجود آورد که به طور کامل توسط مادران و فرزندان آنها خدمت می کرد. اگر چه همه آنها برای خطوط هوایی کار می کنند، گروهی از خدمه هواپما با مادران خود در آسمان وقت گذرانده اند بجاي اين كه با آن ها كار كنند.

اعضای ۱۰ خدمه از لندن هیترورو به ابوظبی از پنج کشور خانوادگی از سراسر کشور كنار هم جمع مي شوند. وقتی کار سختی باشد، آنها روز مادر را هنگامی که فرود، جشن گرفتند – همانطور که بسیاری از افراد در روز آخر هفته از هم جدا خواهند شد. آنها در بريتيش ايرويز ۴۷ سال تجربه دارند و در بعضی موارد، نسل دوم آنها را تشویق کردند که به مادران خود نقشي بدهند.

آنجلا ویلیامز، مدیرعامل بريتش ايرويز از مردم گفت: ما بسیاری از افراد شگفت انگیز را داریم که در بريتش ايرويز از جمله مادران و پسران و دخترانشان کار می کنند. همانطور که روز مادر را جشن مي گيريم، بسیار خوب است که بدانیم آنها از چه چيزي الهام گرفته اند تا ما – صرف نظر از سن آنها به کسب و کار خود پی ببریم.

تیمی که در پرواز هستند، تجربه خود را در مورد همکاری با یکدیگر به اشتراک گذاشتند و به این معنی که بخشی از این سفر منحصر به فرد هستند: کریستین شفرد در سال ۲۰۱۳ پس از دخترش ترينت که از سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرد، به او پیوست.

کریستینا پس از پرواز، گفت: کار با دخترم فوق العاده بود. این یک سفر واقعا ویژه بود. ترينت  از من بسیار با تجربه تر است، اما او مرا رئيس قلمداد نمي كند. هنگامی که من در تعطیلات به سر مي بردم، اصرار داشتم پاهایم را بالا بیاورم و یک فنجان قهوه را در یک لیوان مخصوص با عنوان”مادر” روی آن گذاشتم.

دختر، ترنیت ادامه داد: من از اعتماد به نفس و شجاعت مادرم الهام می گیرم تا درخواست خود را برای خدمت کردن به کابین در سن او کسب کنم. او نقش و سبک زندگی را در برگرفته است، او اکنون الهام بخش دیگر خدمه است – همه جوانان در سن ۶۲ سالگی پخته مي شوند. او اولین کسی است که وقتی به مشاوره نیاز دارم تماس می گیرم. من نمی توانم افتخار کنم که او را مادرم بنامم.

مارک استوو در سال ۲۰۱۳ جلوتر از مادرش پيوست و مادرش سال گذشته ملحق شد. مارک گفت: قبل از پيوستن مادرش ، او با برخی از خدمه بالغ صحبت میکرد و آن ها او را تشويق مي كردند تا درخواست خود اعلام كند.. پس از ۳۰ سال فعالیت در خدمات مدنی، من واقعا افتخار کردم که او این کار را انجام داد.

مارگارت اضافه کرد: “این عجیب ترین لحظات زندگی من زمانی بود که مارک این کار را انجام داد. و سپس در بريتيش ايرويز کار کردم! ما خیلی خوب هستیم، بنابراین همیشه می خواستم با هم پرواز کنم. این تعجب بود تا زمانیکه گزارشهای ما از بین برود – همانطور که رفتار مادر فرا مي رسد، هيجان آن بيشتر مي شود. آلیسون هانا در سال گذشته پیوست و در روز تولد ۶۴ سالگی به عنوان خدمه پذيرفته شد. دختر وی، کامیلا هانا از سال ۲۰۱۶ در بريتيش ايرويز بوده است.

کامیلا گفت: “من مادرم را تشویق کردم که به بريتيش ايرويز بپیوندد، زیرا به دنبال یک جهت جدید بود. او تصور می کرد که او خیلی پیر است اما او یک تصور خوب را به دست آورد و بسیار موفقیت آمیز بود.

آلیسون افزود: “این مبارزه دوست داشتنی با کامیلا بود. او این کار را طولانی تر از من انجام داده است، لذا از تجربه او یاد می گیرد، حتی اگر او رئیس من بود. ” ماریا و لی بگریو از لوتون به ترتیب در طي سال هاي ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ پیوستند.

لی بعد از اینکه مادرش چند بار با او سفر کرد و درباره خدمه کابین صحبت کرد، و الهام گرفت. او گفت: “مادر من همه مشتریانش را مانند خانواده خود دوست دارد، پس از آن احساس می کند که اين یک تجارت خانوادگی است.”

اکنون ما می خواهیم با هم سفر کنیم و خاطرات یکدیگر را به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم در سال های آینده آن را مرور كنيم. ماریا اضافه کرد: “دوست داشتم با هم کار کنیم، وقتی مشتری متوجه شد ما مادر و دختریم فکر می کرد شگفت انگیز است. کل پرواز مثل یک خانواده بزرگ شاد بوديم.

آلیسون پریچنفریید در سال ۲۰۱۱ پیوست و دختر، ساشا در سال ۲۰۱۶ بعد از او پيوست. ساشا گفت: “وقتی مریض شدم برای کار بریتیش ایرویز کار می کردم، غروري كه داشت را الهام گرفته بود. از كار خودش راضي بود كه انگيزه باورنكردني داشت كه به پيروزي او منجر شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =