اخبارویژه

سفارشات جدید شرکت هواپیمایی VietJet Air مشخص گردید

به گزارش فلایت گلوبال ،با توجه به اخبار منتشر شده ، شرکت هواپیمایی VietJet Air تعداد ۵۰ فروند دیگر از هواپیمای ایرباس A321neo را سفارش داده است. اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که قرارداد سفارشات جدید در جریان نمایشگاه Farnborough air show و در ماه جولای به امضاء رسیده است.

کمپانی معتبر و جهانی ایرباس نیز تایید می کند که با احتساب سفارشات جدید ، گروه هواپیمایی VietJet Air تعداد ۱۲۰ فروند هواپیمای A321neo را سفارش داده است. این در حالی است که گروه پیشرو تعداد ۵ فروند هواپیمای ایرباس A321ceo را نیز سفارش داده است.

خانم Nguyen Thi Phuong Thao ، رئیس گروه هواپیمایی VietJet Air می گوید: هواپیمای ایرباس A321neo به شرکت ما این امکان را می دهد تا با سرعتی بیشتر شبکه ی خود را به خصوص در بخش بین المللی گسترش دهیم.

شرکت هواپیمایی VietJet Air ابتدا در سال ۲۰۰۷ میلادی تاسیس گردید و سپس فعالیت خود را به صورت رسمی در ماه دسامبر سال ۲۰۱۱ آغاز نمود. این گروه یکی از حامل های هوایی ارزان قیمت کشور ویتنام محسوب شده و به عنوان اولین شرکت هواپیمایی خصوص در این کشور نیز شناخته می شود.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی VietJet Air مجهز به ۵۰ فروند هواپیمای مختلف می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هوشی مین در کشور ویتنام قرار داشته و دو فرودگاه بین المللی نوآ و سایگون نیز به عنوان قطب های اصلی پروازهای این گروه محسوب می شوند.

جالب است بدانید که مالک این گروه هواپیمایی اولین زن میلیاردر کشور ویتنام بوده و برای جذب مسافر علاوه بر کاهش هزینه های جانبی ، اقدامات جالب و صد البته عجیبی را در دستور کار خود قرار می دهد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نه =