اخبارویژه

سفارشات جدید شرکت هواپیمایی United Airlines مشخص شد

به گزارش فلایت گلوبال، با توجه به اطلاعات منتشر شده ، شرکت هواپیمایی United Airlines تعداد ۵۰ فروند هواپیمای بمباردیر CRJ550 را سفارش داده است. این هواپیما مدل جدیدی از سری CRJ بوده و گواهینامه آن نیز بر پایه ی هواپیمای CRJ-700 صادر شده است.

آقای Fred Cromer ، رئیس بخش هواپیماهای تجاری شرکت بمباردیر می گوید: هواپیمای مدل CRJ550 بهترین و شاید تنها راه حل موجود برای جایگزین کردن هواپیماهای سال خورده ی حامل های آمریکای شمالی باشد. هواپیماهایی که تعداد ۷۰۰ فروند از آنها همچنان در بازار فعال هستند.

از سوی دیگر ، و طبق اخبار غیررسمی شرکت هواپیمایی United Airlines قصد دارد هواپیمای CRJ550 را به گروه GoJet Airlines تحویل دهد. شرکتی که در حال حاضر تعداد ۲۵ فروند هواپیمای بمباردیر CRJ700 را تحت برند United Express مدیریت می کند.

با توجه به اطلاعات ، شرکت هواپیمایی United Airlines یک قرارداد ۱۰ ساله جهت راه اندازی هواپیمای بمباردیر CRJ550 امضاء کرده است. هواپیمایی که ۲۵ فروند از آن در سال جاری میلادی و ۲۵ فروند باقی مانده نیز در سال ۲۰۲۰ میلادی به این گروه تحویل داده می شود.

هواپیمای بمباردیر CRJ550 دارای ظرفیتی ۵۰ نفره است. که از این تعداد ۱۰ ظرفیت در کلاس درجه یک ، ۲۰ ظرفیت در کلاس اکونومی پلاس و ۲۰ ظرفیت در کلاس اکونومی قرار گرفته اند. شعبه ی مرکزی شرکت هواپیمایی United Airlines در شهر شیکاگو واقع شده است. این گروه در حال حاضر دارای ۷۷۵ فروند هواپیمای مختلف بوده و به صورت روزانه ۴۶۵۳ پرواز را در ۱۵۰۹ مسیر هوایی متفاوت و به ۳۷۳ مقصد مختلف مدیریت می کند.

با این حساب شرکت United Airlines به دنبال نوسازی ناوگان خود است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =