اخبارویژه

سفارشات جدید شرکت هواپیمایی Middle East Airlines اعلام شد

به گزارش فلایت گلوبال،با توجه به اخبار منتشر شده ، شرکت هواپیمایی Middle East Airlines تعداد ۴ فروند دیگر از هواپیمای ایرباس A321neo را سفارش داده و تعداد کل سفارشات خود از این هواپیما را به ۱۵ فروند رسانده است.

در ابتدا شرکت هواپیمایی پیشرو ، تعداد ۱۰ فروند هواپیما از خانواده ی ایرباس A320neo را سفارش داده بود. که از این تعداد ۵ فروند هواپیمای A320neo و ۵ فروند دیگر هواپیمای A321neo بودند. اما پس از ثبت این سفارش ، شرکت هواپیمایی Middle East Airlines تصمیم گرفت تا تمامی سفارشات خود را به مدل بزرگتر اختصاص دهد. به علاوه این گروه هواپیمایی در تاریخ ۱۷ دسامبر سال گذشته ی میلادی یک فروند دیگر هواپیمای ایرباس A321neo را به سفارشات ابتدایی خود افزود.

هم چنین آخرین اطلاعات بدست آمده نشان می دهد. که شرکت هواپیمایی Middle East Airlines تعداد ۴ فروند دیگر از هواپیمای ایرباس A321neo را به تازگی سفارش داده است.

لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی Middle East Airlines تعداد ۴ فروند هواپیمای دو موتوره ی A330neo را نیز سفارش داده است. که تمامی این چهار فروند نیز از سری ۹۰۰ خواهند بود.

شرکت هواپیمایی Middle East Airlines حامل هوایی ملی کشور لبنان است. این گروه ابتدا در سال ۱۹۴۵ میلادی تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی در سال ۱۹۴۶ میلادی آغاز نمود. مقر اصلی این شرکت در شهر بیروت قرار داشته و پروازهای بین المللی آن به مقاصدی در خاورمیانه ، اروپا و آفریقا انجام می شود.

شرکت هواپیمایی Middle East Airlines عضو اتحادیه ی SkyTeam بوده و در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز از لحاظ کیفیت خدمات و پروازها جزء ۱۰ خط هوایی برتر خاورمیانه بوده است.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =